WordPress SEO - en to pl translation catalogue (614 entries)

en:  (because of date display)
pl:  (ze względu na wyświetlanie daty)

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
pl: Maksymalna liczba pozycji na jedną stronę mapy witryny powinna być liczbą dodatnią, a %s nią nie jest. Popraw to.

en: %s Archive
pl: Archiwum %s

en: %s Archives
pl: Archiwa: %s

en: %s License
pl: Licencja %s

en: %s already exists as a Facebook Admin.
pl: %s figuruje już w liście Administratorów Facebooka.

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
pl: %s nie wydaje się być poprawnym kodem weryfikacyjnym %s. Popraw go.

en: %s does not seem to be a valid Google Webmaster Tools Verification string. Please correct.
pl: %s nie wydaje się być poprawnym kodem weryfikacyjnym Narzędzi Google dla Webmasterów. Popraw go.

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
pl: %s nie wydaje się być poprawnym identyfikatorem użytkownika Twittera. Popraw go.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
pl: %s nie wydaje się być poprawnym adresem. Popraw go.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
pl: %s nie mógł sprawdzić dostępności aktualizacji z powodu błędu: <em>%s</em>

en: %s is not a valid choice for who should be allowed access to the WP SEO settings. Value reset to the default.
pl: %s nie jest poprawną wartością, określającą, kto powinien mieć dostęp do ustawień SEO WordPressa. Przywrócono wartość domyślną.

en: %s restored to default SEO settings.
pl: %s przywrócono do domyślnych ustawień SEO.

en: %s, Author at %s
pl: %s, Autor o %s

en: %s: License Settings
pl: %s: Ustawienia licencji

en: (HTML allowed)
pl: (HTML jest dozwolony)

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
pl: (wyłącz licencję, by móc ją aktywować na innej witrynie)

en: , and meta keywords data deleted.
pl: , a słowa w meta keywords zostały usunięte.

en: , and old data deleted.
pl: , a stare dane zostały usunięte.

en: .htaccess file
pl: plik .htaccess

en: 1 - Highest priority
pl: 1 - Najwyższy priorytet

en: 301 Redirect
pl: Przekierowanie 301

en: 404 pages
pl: Strony 404

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
pl: <a href="%s">Czy wiesz, że możesz ulepszyć swoją licencję?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
pl: <a href="%s">Twoja licencja wygaśnie za %d dni. Chcesz ją przedłużyć?</a>

en: <b>Warning!</b> Your %s license is inactive which means you're missing out on updated and support! <a href="%s">Enter your license key</a> or <a href="%s" target="_blank">get a license here</a>.
pl: <b>Uwaga!</b> Twoja licencja %s jest nieaktywna, co oznacza, że nie masz dostępu do aktualizacji i wsparcia technicznego! <a href="%s">Wprowadź swój klucz licencji</a> lub <a href="%s" target="_blank">zamów licencję tutaj</a>.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
pl: <strong>%s w wersji %s</strong> jest już dostępny. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Zobacz, co się zmieniło</a> lub <a href="%s" %s>zaktualizuj teraz</a>.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
pl: Link do archiwum autora wpisu, z nazwą autora jako anchor tekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
pl: Link do wpisu, z tytułem jako linkiem.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
pl: Link do strony, z jej nazwą i opisem jako linkiem.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
pl: Link do strony, z nazwą strony jako linkiem.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the target keyword / phrase.
pl: Meta opis został wpisany, ale nie zawiera docelowego słowa kluczowego / frazy.

en: About This Tour
pl: Informacje o pokazie

en: Action
pl: Działanie

en: Activate License
pl: Aktywuj licencję

en: AdWords External
pl: Google AdWords

en: Add <code>noodp</code> meta robots tag sitewide
pl: Dodaj meta tag <code>noodp</code> na całej stronie

en: Add <code>noydir</code> meta robots tag sitewide
pl: Dodaj meta tag <code>noydir</code> na całej stronie

en: Add Another Facebook Admin
pl: Dodaj kolejnego Administratora Facebooka

en: Add Facebook Admin
pl: Dodaj Administratora Facebooka

en: Add Google+ specific post meta data (excluding author metadata)
pl: Dodaj znaczniki meta określone dla Google+ (z wyjątkiem meta danych o autorze)

en: Add Open Graph meta data
pl: Włącz dodawanie danych Open Graph

en: Add Open Graph meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section. You can specify some of the ID's that are sometimes needed below:
pl: Dodaj dane meta Open Graph do sekcji <code>&lt;head&gt;</code> Twojej witryny. Poniżej możesz określić pewne, niekiedy wymagane, identyfikatory:

en: Add Twitter card meta data
pl: Dodaj dane meta Karty Twitter

en: Add Twitter card meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section.
pl: Dodaj dane meta Karty Twitter do sekcji <code>&lt;head&gt;</code> Twojej strony.

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
pl: Uwaga do administratora: ta strona nie wyświetla meta opisu ponieważ go nie posiada. Napisz go konkretnie dla tej strony lub przejdź do SEO -> menu Tytuły i ustaw szablon dla opisów.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
pl: Zaawansowane ustawienia <code>meta</code> robots dla tej strony.

en: Advanced Variables.
pl: Zaawansowane zmienne

en: After content publication, the plugin automatically pings Google and Bing, do you need it to ping other search engines too? If so, check the box:
pl: Po publikacji treści, wtyczka automatycznie powiadamia Google i Bing. Jeśli potrzebujesz powiadomić także inne wyszukiwarki, zaznacz pola poniżej:

en: Alexa Verification ID
pl: ID weryfikacyjne Alexa

en: All SEO Scores
pl: Wszystkie wyniki SEO

en: All in One SEO (Old version) data successfully imported.
pl: Dane wtyczki All in One SEO (starej wersji) zostały zaimportowane.

en: All of the options here are for advanced users only, if you don't know whether you should check any, don't touch them.
pl: Wszystkie opcje w tym miejscu przeznaczone są tylko dla zaawansowanych użytkowników. Jeśli nie jesteś pewny czy zaznaczyć dane pole czy nie, nie ruszaj ich.

en: All-In-One-SEO has been deactivated
pl: Wtyczka All-In-One-SEO została wyłączona

en: Allow tracking
pl: Zezwalaj na śledzenie

en: Allow tracking of this WordPress install's anonymous data.
pl: Zezwól na anonimowe śledzenie danych tej witryny.

en: Always include
pl: Zawsze uwzględniaj

en: Always index
pl: Zawsze indeksuj

en: Always noindex
pl: Zawsze noindex

en: Always show
pl: Zawsze pokazuj

en: Analyze this page
pl: Analiza strony

en: Anchor text for the Homepage
pl: Tekst linka do strony głównej

en: Archives
pl: Archiwa

en: Archives for
pl: Archiwum dla

en: Article Heading:
pl: Nagłówek wpisu:

en: As soon as you disable the feature below, the option will no longer be available.
pl: Jeśli odznaczysz poniższą opcję, ponowne jej włączenie nie będzie już możliwe.

en: As you're on NGINX, you'll need the following rewrites:
pl: Jeśli korzystasz z NGINX, potrzebne będą następujące przekierowania:

en: Attachment caption
pl: Podpis załącznika

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URL's if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
pl: Załączniki do wpisów są przechowywane w bazie danych jako wpisy, a to oznacza, że są dostępne pod ich własnymi adresami URL jeśli się ich nie przekieruje. Włączenie tej funkcji spowoduje przekierowanie ich do wpisów, do których są załączone.

en: Author Archives
pl: Archiwa autorów

en: Authors
pl: Autorzy

en: Authorship
pl: Autorstwo

en: Auto detect
pl: Wykryj automatycznie

en: Automatic prioritization
pl: Priorytety automatyczne

en: Bad
pl: Zły

en: Basic Variables
pl: Podstawowe zmienne

en: Basic Variables.
pl: Podstawowe zmienne.

en: Be sure to check whether post types or taxonomies are showing that search engines shouldn't be indexing, if so, check the box before them to hide them from the XML sitemaps.
pl: Upewnij się, że zaznaczyłeś które własne typy wpisów i taksonomii mają być uwzględnione w trakcie indeksowania strony, a które mają być ukryte z mapy strony XML.

en: Bing Webmaster Tools
pl: Narzędzia dla webmasterów Bing

en: Blog
pl: Strony z wpisami

en: Blog %s not found.
pl: Blog %s nie został znaleziony.

en: Blog ID
pl: ID strony

en: Bold the last page in the breadcrumb
pl: Pogrub ostatnią stronę okruszków

en: Breadcrumb for 404 Page
pl: Okruszki dla stron 404

en: Breadcrumbs Settings
pl: Ustawienia okruszków

en: Breadcrumbs Title
pl: Tytuł okruszków

en: Breadcrumbs title
pl: Tytuł okruszków

en: Bulk Description Editor
pl: Edytor Meta Opisów

en: Bulk Title Editor
pl: Edytor Tytułów

en: Canonical
pl: Kanoniczne

en: Canonical Settings
pl: Ustawienia kanoniczne

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Check
pl: Sprawdź

en: Check Google Cache
pl: Sprawdź Google Cache

en: Check Headers
pl: Sprawdź nagłówki

en: Check Inlinks (OSE)
pl: Sprawdź linki (OSE)

en: Check Keyword Density
pl: Sprawdź nasycenie słów kluczowych

en: Check this box to enable XML sitemap functionality.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz włączyć obsługę mapy strony XML.

en: Clean Permalink Settings
pl: Wyczyść ustawienia bezpośrednich odnośników

en: Clean up the <code>&lt;head&gt;</code>
pl: Uporządkuj tag <code>&lt;head&gt;</code>

en: Clear all Facebook Data
pl: Wyczyść wszystkie dane Facebooka

en: Clicking Next below takes you to the next page of the tour. If you want to stop this tour, click "Close".
pl: Klikając Dalej, trafisz do następnej strony pokazu. Jeśli chcesz go przerwać, wystarczy że klikniesz "Zamknij".

en: Close
pl: Zamknij

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Content of your RSS Feed
pl: Zawartość kanału RSS

en: Content to put after each post
pl: Zawartość, która ma pojawić się po wpisie w RSS

en: Content to put before each post in the feed
pl: Zawartość, która ma pojawić się przed wpisem w RSS

en: Content:
pl: Treść:

en: Create robots.txt file
pl: Utwórz plik robots.txt

en: Current option:
pl: Aktualny wybór:

en: Currently connected Facebook admins:
pl: Obecnie połączeni administratorzy Facebooka:

en: Custom Post Type Archives
pl: Archiwa własnych typów wpisów

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Date Archives
pl: Archiwa dat

en: Date in Snippet Preview
pl: Data w podglądzie

en: Deactivate License
pl: Wyłącz licencję

en: Debug Information
pl: Debugowanie

en: Default Settings:
pl: Ustawienia Domyślne:

en: Default for first tier pages
pl: Domyślny dla najważniejszych stron

en: Default for post type, currently: %s
pl: Domyślny dla typu wpisów, aktualnie: %s

en: Default for second tier pages and posts
pl: Domyślny dla pozostałych stron i wpisów

en: Default settings
pl: Ustawienia domyślne:

en: Delete the old data after import? (recommended)
pl: Usunąć stare dane po imporcie? (zalecane)

en: Description
pl: Opis

en: Disable author/user sitemap
pl: Wyklucz podstrony autorów/użytkowników z mapy strony

en: Disable the Advanced part of the WordPress SEO meta box
pl: Wyłącz zaawansowaną część ustawień sekcji WordPress SEO w edytorze podstron

en: Disable the author archives
pl: Wyłącz archiwa autorów

en: Disable the date-based archives
pl: Wyłącz archiwa dat

en: Do not allow tracking
pl: Nie zgadzam się na śledzenie

en: Do not use a Facebook App as Admin
pl: Nie używaj aplikacji Facebook jako Administrator

en: Don't show <code>rel="author"</code>
pl: Nie pokazuj <code>rel="author"</code>

en: Earlier found meta description was not found in file. Renewed the description test data.
pl: Wcześniej znaleziony meta opis teraz nie może zostać ponownie zlokalizowany. Włączono ponowną analizę danych meta opisu.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Files
pl: Edytuj pliki

en: Edit the content of your .htaccess:
pl: Edytuj zawartość pliku .htaccess:

en: Edit the content of your robots.txt:
pl: Edytuj zawartość pliku robots.txt:

en: Edit this item
pl: Edytuj podstronę

en: Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable WP SEO XML sitemaps.
pl: Skasuj je (możesz to zrobić klikając przycisk \"Napraw to\" ) lub wyłącz mapy XML strony.

en: Enable Breadcrumbs
pl: Włącz okruszki

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URL's
pl: Wymuś dodanie ukośnika we wszystkich adresach URL kategorii i tagów

en: Enter the Blog ID for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
pl: Wpisz identyfikator bloga, którego ustawienia chcesz użyć jako domyślnych dla wszystkich witryn, które są w Twojej sieci. Pozostaw pole puste, jeśli nie chcesz mieć takiego bloga (zastosowane będą domyślne ustawienia wtyczki).

en: Entries per page
pl: Ilość wpisów na stronie

en: Error 404: Page not found
pl: Błąd 404: Strony nie znaleziono

en: Exclude post types
pl: Wyklucz typy wpisów

en: Exclude taxonomies
pl: Wyklucz taksonomie

en: Existing Yoast Meta Description
pl: Aktualny Opis Meta w Yoast

en: Existing Yoast SEO Title
pl: Aktualny Tytuł w Yoast

en: Explanation
pl: Wyjaśnienie

en: Export
pl: Eksport

en: Export & Import SEO Settings
pl: Eksport i import ustawień SEO

en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Export your WordPress SEO settings here, to import them again later or to import them on another site.
pl: Eksportuj ustawienia WordPress SEO, aby później móc je zaimportować lub wykorzystać na innej stronie.

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Facebook Description
pl: Opis Facebooka

en: Facebook Image
pl: Obrazek na Facebooka

en: Facebook Insights and Admins
pl: Statystyki Insights i Administratorzy Facebooka

en: Facebook Page URL
pl: Adres URL strony na Facebooku

en: Facebook profile URL
pl: URL profilu na Facebooku

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
pl: Nie udało się aktywować Twojej licencji. Jej kod wydaje się niepoprawny.

en: Failed to deactivate your %s license.
pl: Nie udało się wyłączyć Twojej licencji %s.

en: Failed to remove hardcoded meta description.
pl: Nie udało się nadpisać meta opisu.

en: Failed to retrieve your apps from Facebook.
pl: Nie udało się podłączyć do Twojej aplikacji na Facebooku.

en: File Editor
pl: Edytor plików

en: Filter
pl: Filtrowanie

en: Fix it.
pl: Napraw to.

en: Flesch Reading Ease
pl: Łatwość czytania Flescha

en: Focus KW
pl: Główne słowo kluczowe

en: Focus Keyword
pl: Główne słowo kluczowe

en: Focus keyword not set.
pl: Głowne słowo kluczowe nie zostało ustawione.

en: Follow
pl: Podążaj

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: For the date based archives, the same applies: they probably look a lot like your homepage, and could thus be seen as duplicate content.
pl: To samo dotyczy archiwów dat: prawdopodobnie wyglądają tak samo jak Twoja strona z wpisami i mogą zostać uznane za zduplikowaną treść.

en: Force Transport
pl: Wymuś sposób transportu danych

en: Force http
pl: Wymuś http

en: Force https
pl: Wymuś https

en: Force rewrite titles
pl: Wymuszone przepisywanie tytułów

en: Force the canonical to either http or https, when your blog runs under both.
pl: Kieruje link kanoniczny na http lub https, jeśli Twoja strona stosuje oba rozwiązania.

en: Frontpage settings
pl: Ustawienia strony głównej

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Good
pl: Dobry

en: Google Publisher Page
pl: Strona autora w Google

en: Google Site Search URL's look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
pl: Adresy URL wyszukiwarki Google na stronie wyglądają dziwnie i brzydko, ale jeśli jej używasz, to prawdopodobnie chciałbyś aby nie zostały wyczyszczone.

en: Google Webmaster Tools
pl: Narzędzia dla webmasterów Google

en: Google+ Description
pl: Opis Google+

en: HeadSpace2 data successfully imported
pl: Dane HeadSpace2 zostały pomyślnie zaimportowane

en: Help improve WordPress SEO
pl: Pomóż ulepszyć WordPress SEO

en: Here you can edit the .htaccess and robots.txt files, two of the most powerful files in your WordPress install. Only touch these files if you know what you're doing!
pl: W tym miejscu możesz edytować pliki .htaccess i robots.txt, czyli dwa najpotężniejsze pliki w całej instalacji WordPressa. Ale pamiętaj aby korzystać z tego tylko, gdy dokładnie wiesz co robisz.

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide RSD Links
pl: Ukryj linki RSD

en: Hide RSS Links
pl: Ukryj linki RSS

en: Hide Shortlink for posts
pl: Schowaj Shortlinki dla postów

en: Hide WLW Manifest Links
pl: Ukryj linki manifestu WLW

en: Home
pl: Strona główna

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Homepage &amp; Front page
pl: Strona główna (Homepage) &amp; strona z wpisami (Front page)

en: How to insert breadcrumbs in your theme
pl: Jak wstawić okruszki do motywu

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
pl: Duży problem z SEO: Blokujesz dostęp dla wyszukiwarek.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, check this box.
pl: Nie mam pojęcia czemu chcesz użyć słów Kluczowych Meta, ale jeśli chcesz to zrobić, zaznacz tutaj.

en: I know, don't bug me.
pl: Wiem o tym, nie przypominaj mi.

en: If the meta description is empty, the snippet preview above shows what is generated based on this sites meta description template.
pl: Jeśli meta opis nie jest wypełniony, powyższy podgląd pokazuje wartość generowaną na podstawie szablonu meta opisów dla tej witryny.

en: If you choose a permalink for your posts with <code>.html</code>, or anything else but a / on the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
pl: Jeśli zdecydujesz się na strukturę linków z <code>.html</code> lub czymkolwiek innym poza / na końcu adresu, ta funkcja zmusi WordPress do dodania ukośnika na wszystkich stronach, które nie są wpisami.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Facebook but want another description there, write it here.
pl: Jeśli nie chcesz używać meta opisu strony w przypadku dzielenia się nią na Facebooku, a chcesz użyć innego opisu, wpisz go tutaj.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Google+ but want another description there, write it here.
pl: Jeśli nie chcesz używać meta opisu strony w przypadku dzielenia się nią na Google+, a chcesz użyć innego opisu, wpisz go tutaj.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
pl: Jeśli Twój plik .htaccess by istniał i był możliwy do edycji, możliwa byłaby jego modyfikacja poniżej.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
pl: Jeśli Twój plik robots.txt by istniał i był możliwy do edycji, możliwa byłaby jego modyfikacja poniżej.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
pl: Jeśli posiadasz stroną Google+ dodaj tutaj jej adres URL i połącz ją ze stroną informacjami o sobie na Google+.

en: If you have multiple blogs and you're happy with how you've configured this blog, you can export the settings and import them on another blog so you don't have to go through this process twice!
pl: Jeśli prowadzisz wiele stron i odpowiada Ci jak są skonfigurowane, możesz wyeksportować i zaimportować ustawienia i nie przechodzić procesu tworzenia ustawień od początku.

en: If you like this plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s and consider making a donation by clicking the button on the right!
pl: Jeśli lubisz tę wtyczkę, proszę %srate jej 5 gwiazdek%s i pomyśl o jej finansowym wsparciu, klikając przycisk po prawej!

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
pl: To co tutaj wpiszesz zastąpi to, co zostało określone w %sszablonie słów kluczowych%s.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with <code>?utm_</code>, check this box. You shouldn't use these btw, you should instead use the hash tagged version instead.
pl: Jeśli używasz parametrów kampanii Google Analytics rozpoczynających się od <code>?utm_</code> to zaznacz to pole. Tak naprawdę zamiast nich powinieneś używać tagów poprzedzonych krzyżykiem (#).

en: If you want to override the Facebook image for this post, upload / choose an image or add the URL here.
pl: Jeśli chcesz zmienić obrazek dla tego wpisu, wgraj / wybierz obrazek lub dodaj adres URL

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, enable this.
pl: Jeśli nie chcesz aby kolejne podstrony stronicowania jak np. /page/2/ pojawiały się w wynikach wyszukiwania, włącz to.

en: If you want to restore a site to the default WordPress SEO settings, press this button.
pl: Jeśli chcesz przywrócić stronę do Ustawień Domyślnych WordPress SEO, naciśnij ten przycisk.

en: If you would like to keep up to date regarding the WordPress SEO plugin and other plugins by Yoast, subscribe to the newsletter:
pl: Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o WordPress SEO i innych wtyczkach Yoast, zapisz się do newslettera:

en: If you're running a one author blog, the author archive will always look exactly the same as your homepage. And even though you may not link to it, others might, to do you harm. Disabling them here will make sure any link to those archives will be 301 redirected to the homepage.
pl: Jeśli wszystkie treści na stronie mają tylko jednego autora, jego archiwum będzie wyglądało dokładnie tak samo jak strona z wpisami. I nawet jeśli Ty z tego nie korzystasz, inni mogą spróbować to wykorzystać na Twoją szkodę. Wyłączenie ich tutaj spowoduje, że wszystkie linki do tego typu archiwów zostaną przekierowane na stronę z wpisami.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
pl: Jeśli używałeś już innej wtyczki SEO, wypróbuj %sSEO Data Transporter%s aby przenieść swoje dane do tej wtyczki - to działa świetnie!

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
pl: Jeśli plik .htaccess ma prawa do zapisu to mógłbyś go edytować tutaj.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
pl: Jeśli plik robots.txt ma prawa do zapisu to mógłbyś go edytować tutaj.

en: If your theme supports my breadcrumbs, as all Genesis and WooThemes themes as well as a couple of other ones do, you can change the settings for those here. If you want to modify your theme to support them, %sfollow these instructions%s.
pl: Jeśli Twój motyw wspiera okruszki, jak np. Genesis, WooThemes lub wiele innych, możesz zmienić te ustawienia. Jeśli chcesz dodać je do motywu %sfollow instrukcję%s.

en: Ignore.
pl: Ignoruj.

en: Image URL
pl: Adres URL obrazka

en: Import
pl: Importuj

en: Import & Export
pl: Import i Eksport

en: Import &amp; Export
pl: Import i Eksport

en: Import from All-in-One SEO?
pl: Import z All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
pl: Import z HeadSpace2?

en: Import from OLD All-in-One SEO?
pl: Import ze starego All-in-One SEO?

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
pl: Import z RSS Footer (od Yoast)?

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
pl: Import z Robots Meta (od Yoast)?

en: Import from WooThemes SEO framework?
pl: Zaimportować z frameworka WooThemes SEO?

en: Import from Yoast Breadcrumbs?
pl: Import z Yoast Breadcrumbs?

en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking
pl: Importuj ustawienia znajdując plik <em>settings.zip</em> i klikając

en: Import settings from other plugins
pl: Importuj ustawienia z innych wtyczek

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
pl: W kontekście meta opisu zastanów się: Jak to wygląda w porównaniu z konkurencją? Czy można to lepiej wyrazić i wyeksponować?

en: Include Taxonomy Metadata
pl: Eksportuj metadane taksonomii

en: Include in HTML Sitemap
pl: Uwzględniaj w Mapie strony HTML

en: Include in Sitemap
pl: Uwzględnij w mapie strony

en: Include in sitemap?
pl: Uwzględnić w mapie strony?

en: Internal Links
pl: Okruszki

en: Introduction Tour:
pl: Podróż wprowadzająca

en: Invalid transport mode set for the canonical settings. Value reset to default.
pl: Niepoprawny tryb transportu danych w ustawieniach kanonicznych. Przywrócono wartość domyślną.

en: Just switched over from another SEO plugin? Use the options here to switch your data over. If you were using some of my older plugins like Robots Meta &amp; RSS Footer, you can import the settings here too.
pl: Właśnie zmieniłeś wtyczkę obsługującą SEO? Użyj tych opcji aby przywrócić swoje dane. Jeśli korzystałeś z którejś z moich starszych wtyczek jak Robots Meta lub RSS Footer, ich ustawienia także możesz zaimportować.

en: Keyword / keyphrase appears in %s (out of %s) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
pl: Słowo kluczowe/fraza kluczowa występuje w kopii w %s z %s podnagłówków. Pomimo iż, nie jest to kluczowy czynnik, jest on korzystny.

en: Keyword Research
pl: Słowa kluczowe

en: Leave default
pl: Pozostaw domyślne

en: License Key
pl: Klucz licencji

en: License status
pl: Stan licencji

en: Licenses
pl: Licencje

en: Like this plugin?
pl: Lubisz tę wtyczkę?

en: Lowest priority
pl: Najniższy priorytet

en: Max entries per sitemap page
pl: Maksymalna ilość wpisów na stronie z sitemapą.

en: Medium priority
pl: Średni priorytet

en: Meta Desc.
pl: Opis w Tagu Meta

en: Meta Description
pl: Meta opis

en: Meta Keywords
pl: Meta słowa kluczowe

en: Meta Robots
pl: Tagi meta dla robotów

en: Meta Robots Advanced
pl: Zaawansowane meta robots

en: Meta Robots Follow
pl: Meta podążanie za linkami

en: Meta Robots Index
pl: Meta indeksowanie

en: Meta description
pl: Opis

en: Meta description template
pl: Szablon meta opisu

en: Meta description to use for Author page
pl: Meta opis na stronie autora

en: Meta description:
pl: Meta opis:

en: Meta keywords template
pl: Szablon słów kluczowych

en: Meta keywords to use for Author page
pl: Meta słowa kluczowe na stronie autora

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
pl: Meta słowa kluczowe jest wykorzystywane na stronie archiwum tego terminu.

en: More WordPress SEO
pl: Więcej SEO dla Wordpress

en: MultiSite Settings
pl: Ustawienia sieci

en: N/A
pl: B.d.

en: NO ODP
pl: Bez ODP

en: NO YDIR
pl: Bez YDIR

en: Never include
pl: Nie uwzględniaj nigdy

en: Never show
pl: Nigdy nie pokazuj

en: New Yoast Meta Description
pl: Nowy Opis Meta w Yoast

en: New Yoast SEO Title
pl: Nowy Tytuł w Yoast

en: New blogs get the SEO settings from this blog
pl: Nowe strony pobierają ustawienia SEO z tej strony

en: Next
pl: Dalej

en: No Archive
pl: Bez archiwum

en: No Snippet
pl: Bez podglądu

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
pl: Bez wątpienia używałeś jakiejś wtyczki SEO, jeżeli nie jest to nowa strona. Dla Twojej wygody możesz tu zaimportować dane. Jeśli chcesz, możesz najpierw je zaimportować, sprawdzić czy dane zostały zaimportowane poprawnie a następnie usunąć lub potwierdzić import. Zduplikowane dane nie zostaną zaimportowane.

en: No focus keyword set.
pl: Słowo kluczowe nie jest ustawione.

en: No focus keyword was set for this %s. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
pl: Ani jedno główne słowo kluczowe nie zostało ustawione dla tego %s. Jeśli nie ustawisz głównego słowa kluczowego, żaden wynik nie będzie obliczony.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
pl: Ta strona nie posiada obrazków, dobrze by było to zmienić.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
pl: Ta strona nie posiada meta opisu więc wyszukiwarki wyświetlą tekst z treści strony.

en: No numeric value was received.
pl: Nie otrzymano wartości liczbowej.

en: No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate.
pl: Ta strona nie zawiera żadnych linków zewnętrznych, dodanie kliku byłoby wskazane.

en: No post content to analyse.
pl: Brak treści do przeanalizowania.

en: No settings found in file.
pl: W pliku nie znaleziono żadnych ustawień.

en: No subheading tags (like an H2) appear in the copy.
pl: W tekście brakuje tagów nagłówka (takich jak h2, h3).

en: Nofollow
pl: Nie podążaj

en: Noindex subpages of archives
pl: Podstrony w archiwach z opcją noindex 

en: Noindex this %s
pl: Nie indeksuj tego %s

en: None
pl: Brak

en: Note that for the Twitter Cards to work, you have to check the box below and then validate your Twitter Cards through the %1$sTwitter Card Validator%2$s.
pl: Aby Karty Twittera działały, musisz zaznaczyć poniższe pole, a następnie zweryfikować poprawność Kart %1$sWalidatorem%2$s.

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
pl: Uwaga: zamiast szablonów stosowane są tu tytuły i opisy stron archiwum Własnych typów wpisów.

en: On this page you can enable the Open Graph functionality from this plugin, as well as assign a Facebook user or Application to be the admin of your site, so you can view the Facebook insights.
pl: Na tej stronie możesz włączyć opcję Open Graph, jak również powiązać użytkownika lub Aplikację Facebooka z Twoją witryną, dzięki czemu dostępne będą jej statystyki na Facebooku.

en: Other
pl: Inne

en: Other variables not to clean
pl: Inne zmienne których nie chcesz czyścić

en: Page %d of %d
pl: Strona %d z %d

en: Page Analysis
pl: Analiza strony

en: Page Analysis has been disabled.
pl: Analiza SEO strony została wyłączona.

en: Page Not Found
pl: Strona nie została znaleziona

en: Page URL/Slug
pl: Adres podstrony (slug)

en: Page URL:
pl: Adres URL strony:

en: Page not found
pl: Strony nie znaleziono

en: Page title:
pl: Tytuł strony:

en: Pages
pl: Strony

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, so the suggestion is to disable it, to do that, simply uncheck the box before "Break comments into pages..."
pl: Stronicowanie komentarzy jest włączone, co nie jest potrzebne w 999 na 1000 przypadków, więc sugerowane jest wyłączenie tej funkcji poprzez odznaczenie pola przed \"Podziel komentarze na strony...\"

en: Paste your %s license key here..
pl: Wpisz swój klucz licencji %s w tym miejscu...

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
pl: Ludzie czasem popełniają błędy kierując się na Twoją stronę lub niechcący dodają parametry na końcu adresów URL. Ta funkcja pozwala na przekierowanie ich na właściwe adresy. Ale zdarza się, że powoduje problemy z wtyczkami i choćby z tego powodu powinna być pierwszą, którą wyłączysz jeżeli zauważysz problemy z działaniem Twojej strony.

en: Permalink Settings
pl: Ustawienia bezpośrednich odnośników

en: Permalinks
pl: Bezpośrednie odnośniki

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
pl: Wybierz główne słowo kluczowe lub frazę dla tego wpisu/strony.<br/><br/>Przeczytaj %sten wpis%s jeśli chcesz wiedzieć więcej.

en: Ping Ask.com
pl: Wyślij PING do Ask.com

en: Ping Yahoo!
pl: Wyślij PING do Yahoo!

en: Please check the appropriate box below if there's a post type that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
pl: Zaznacz typy wpisów, których <strong>NIE</strong> chcesz umieść w swojej mapie strony:

en: Please check the appropriate box below if there's a taxonomy that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
pl: Zaznacz taksonomie, których <strong>NIE</strong> chcesz umieść w swojej mapie strony:

en: Please create a page title.
pl: Proszę utworzyć tytuł strony.

en: Please enter a license key in the field below first.
pl: Najpierw wpisz klucz licencji do poniższego pola

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
pl: Wprowadź maksymalną liczbę pozycji na jedną stronę mapy witryny (domyślnie %s, możesz chcieć zmniejszyć liczbę, by ominąć problemy z pamięcią w niektórych konfiguracjach serwerów):

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
pl: Proszę wskazać poprawny typ treści dla taksonomii "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
pl: Wskaż poprawną taksonomię dla treści typu "%s"

en: Poor
pl: Słaby

en: Post Status
pl: Stan podstrony

en: Post Type
pl: Typ treści

en: Post Types
pl: Typy wpisów

en: Post doesn't exist.
pl: Wpis nie istnieje.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
pl: Treść ma niepoprawny typ: %s.

en: Post is set to noindex.
pl: Post jest ustawiony na noindex

en: Post type archive to show in breadcrumbs for:
pl: Archiwa typów wpisów, które mają być uwzględnione w okruszkach:

en: Posts
pl: Wpisy

en: Prefix for Archive breadcrumbs
pl: Prefiks okruszków dla archiwów

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
pl: Prefiks okruszków dla strony z wynikami wyszukiwania

en: Prefix for the breadcrumb path
pl: Prefiks ścieżki okruszków

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign Parameters.
pl: Zabezpiecz się przed wyczyszczeniem parametrów kampanii Google Analytics.

en: Prevent cleaning out Google Site Search URL's.
pl: Zabezpiecz się przed wyczyszczeniem adresów URL wyszukiwarki Google na stronie.

en: Prevents search engines from using the DMOZ description for pages from this site in the search results.
pl: Zabrania silnikom wyszukiwarek z korzystania z opisów DMOZ dla stron w wynikach wyszukiwania.

en: Prevents search engines from using the Yahoo! directory description for pages from this site in the search results.
pl: Zabrania silnikom wyszukiwarek na używanie katalogu Yahoo! do opisu stron w wynikach wyszukiwania.

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview &#8220;%s&#8221;
pl: Podgląd &#8220;%s&#8221;

en: RSS
pl: Kanał RSS

en: RSS Footer options imported successfully.
pl: Ustawienia wtyczki RSS Footer zostały zaimportowane.

en: RSS Settings
pl: Ustawienia RSS

en: Re-check theme.
pl: Sprawdź ponownie motyw.

en: Read more about %1$sFacebook Open Graph%2$s.
pl: Dowiedz się więcej o %1$sFacebook Open Graph%2$s

en: Redirect attachment URL's to parent post URL.
pl: Przekieruj adres URL załącznika do adresu URL wpisu, do którego jest załączony.

en: Redirect ugly URL's to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
pl: Przekieruj brzydkie adresy URL do ładnych linków. (W wielu wypadkach nie jest to zalecane!)

en: Remove Blog page from Breadcrumbs
pl: Usuń stronę z wpisami z okruszków

en: Remove stop words from slugs.
pl: Usuwaj stopwords z przyjaznych linków

en: Remove the <code>?replytocom</code> variables.
pl: Usuń zmienne <code>?replytocom</code>.

en: Removed hardcoded meta description.
pl: Usunięto bezpośrednio zakodowany opis meta.

en: Replaced with a custom taxonomies description
pl: Zastępowane własnym opisem taksonomii

en: Replaced with a posts custom field value
pl: Wartość z własnego pola

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
pl: Własne taksonomie (oddzielone przecinkami).

en: Replaced with the category description
pl: Zastąpione opisem kategorii

en: Replaced with the current date
pl: Zastąpione aktualną datą

en: Replaced with the current day
pl: Zastąpiony bieżący dzień

en: Replaced with the current month
pl: Zastąpione aktualnym miesiącem

en: Replaced with the current page number
pl: Zastąpione numerem aktualnej strony

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
pl: Zastąpione aktualnym numerem strony (np. strona 2 z 4)

en: Replaced with the current page total
pl: Zastąpione aktualną liczbą stron

en: Replaced with the current search phrase
pl: Zastąpione aktualnie wyszukiwaną frazą

en: Replaced with the current tag/tags
pl: Zastąpione aktualnym tagiem/tagami

en: Replaced with the current time
pl: Zastąpione aktualnym czasem

en: Replaced with the current year
pl: Zastąpione aktualnym rokiem

en: Replaced with the date of the post/page
pl: Zastąpione datą wpisu/strony

en: Replaced with the post categories (comma separated)
pl: Zastąpione kategoriami wpisu (oddzielone przecinkami)

en: Replaced with the post type plural label
pl: Nazwa typu wpisu w liczbie mnogiej

en: Replaced with the post type single label
pl: Nazwa typu wpisu w liczbie pojedynczej

en: Replaced with the post/page ID
pl: Zastąpione ID wpisu/strony

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
pl: Zastąpione nazwą autora wpisu/strony

en: Replaced with the post/page author's userid
pl: Zastąpione ID autora wpisu/strony

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
pl: Zastąpione skrótem wpisu/strony (lub automatycznie generowanym skrótem jeśli nie istnieje)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
pl: Zastąpione skrótem wpisu/strony (bez automatycznego generowania)

en: Replaced with the post/page modified time
pl: Zastąpione datą ostatniej modyfikacji wpisu/strony

en: Replaced with the posts focus keyword
pl: Zastąpione głównym słowem kluczowym wpisu

en: Replaced with the slug which caused the 404
pl: Zastępowane adresem (slug), który spowodował wyświetlenie błędu 404

en: Replaced with the tag description
pl: Zastąpione opisem tagu

en: Replaced with the term description
pl: Zastąpione opisem terminu

en: Replaced with the term name
pl: Zastąpione nazwą terminu

en: Replaced with the title of the post/page
pl: Zastąpione tytułem wpisu/strony

en: Request error: %s
pl: Błąd zapytania: %s

en: Reset Default Settings
pl: Przywróc ustawienia domyślne

en: Restore site to default settings
pl: Przywróć stronę do ustawień domyślnych

en: Restore site to defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Robots-Meta has been deactivated
pl: Wtyczka Robots-Meta została wyłączona

en: SEO Description
pl: Opis SEO

en: SEO Issue:
pl: Problem SEO:

en: SEO Settings
pl: Ustawienia SEO

en: SEO Title
pl: Tytuł SEO

en: SEO: Bad
pl: SEO: Źle

en: SEO: Good
pl: SEO: Dobrze

en: SEO: No Focus Keyword
pl: SEO: Brak słowa kluczowego

en: SEO: Poor
pl: SEO: Słabo

en: SEO: Post Noindexed
pl: SEO: Nie jest indeksowane

en: Save MultiSite Settings
pl: Zapisz ustawienia sieci

en: Save changes to .htaccess
pl: Zapisz zmiany w .htaccess

en: Save changes to Robots.txt
pl: Zapisz zmiany w Robots.txt

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
pl: Zapisz ustawienia aby aktywować mapę strony XML.

en: Search for "%s"
pl: Szukaj "%s"

en: Search pages
pl: Strony z wynikami wyszukiwania

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select an app to use as Facebook admin:
pl: Wybierz aplikację Facebooka, którą chcesz wykorzystać do administracji:

en: Separator between breadcrumbs
pl: Separator pomiędzy okruszkami

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
pl: Ustawienie "%s" nie jest już używane, więc zostało pominięte.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings Updated.
pl: Ustawienia zostały zaktualizowane.

en: Settings could not be imported:
pl: Ustawienia nie mogą zostać zaimportowane:

en: Settings successfully imported.
pl: Ustawienia zostały zaimportowane.

en: Should this page be in the HTML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
pl: Czy ta podstrona ma być w mapie HTML witryny, niezależnie od ustawień Tagów Meta Robotów?

en: Should this page be in the XML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
pl: Czy ta strona powinna znajdować się w mapie strony XML, bez względu na ustawienia meta robots?

en: Show <code>rel="author"</code> on this page?
pl: Czy pokazywać <code>rel="author"</code> na tej stronie?

en: Show date in snippet preview?
pl: Pokazać datę w podglądzie?

en: Site Admins (default)
pl: Administratorzy strony (domyślne)

en: Site Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter

en: Site-wide default: %s
pl: Domyślne ustawienia witryny: %s

en: Sitemap Priority
pl: Priorytet w mapie strony

en: Sitewide <code>meta</code> settings
pl: Ustawienia <code>meta</code> dla całej strony

en: Sitewide settings
pl: Ustawienia dla całej strony

en: Snippet Preview
pl: Podgląd

en: Social
pl: Społeczności

en: Social settings
pl: Ustawienia serwisów społecznościowych

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
pl: Część plików nie mogła być usunięta. Proszę usunąć je poprzez FTP.

en: Special Pages
pl: Strony specjalne

en: Start Tour
pl: Zacznij pokaz

en: Strip the category base (usually <code>/category/</code>) from the category URL.
pl: Usuń kategorię z odnośników (co zwykle wygląda tak <code>/category/</code>) z adresu URL kategorii.

en: Subscribe
pl: Zapisz się

en: Successfully added %s as a Facebook Admin!
pl: %s został dodany jako Administrator Facebooka!

en: Successfully cleared all Facebook Data
pl: Wszystkie dane Facebooka zostały usunięte

en: Successfully removed admin %s
pl: Administrator %s został usunięty

en: Successfully retrieved your apps from Facebook, now select an app to use as admin.
pl: Udało się uzyskać dostęp do Twoich aplikacji na Facebooku i teraz wybierz tę, którą chcesz wykorzystać do administracji.

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Summary with large image
pl: Podsumowanie z dużym zdjęciem

en: Super Admins only
pl: Tylko Super Administratorzy

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
pl: Przejdź przez podróż wprowadzającą, jeśli zależy Ci na czasie i chcesz się szybko nauczyć obsługi tego pluginu.

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for:
pl: Taksonomie, które mają być uwzględnione w okruszkach:

en: Template explanation
pl: Objaśnienie szablonu

en: Templates
pl: Szablony

en: The <code>meta</code> description will be limited to %s chars%s, %s chars left.
pl: <code>Meta</code> opis będzie ograniczony do %s znaków%s, pozostało znaków: %s.

en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
pl: Tytuł okruszków jest wykorzystywany w miejscu wyświetlania %s.

en: The SEO Title defaults to what is generated based on this sites title template for this posttype.
pl: Pole tytułu SEO zawiera domyślną wartość wygenerowaną na podstawie dotychczasowych ustawień witryny dla tego typu treści.

en: The SEO description is used for the meta description on the archive page for this term.
pl: Opis SEO jest wykorzystywany jako meta opis na stronie archiwum tego terminu.

en: The SEO title is used on the archive page for this term.
pl: Tytuł SEO jest wykorzystywany na stronie archiwum tego terminu.

en: The URL that this page should redirect to.
pl: Adres URL na przekierowania strony.

en: The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet.
pl: Dostępna przestrzeń jest krótsza niż 155 znaków, ponieważ Google dołączy datę publikacji w swoim podglądzie.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
pl: Podaj kanoniczny adres URL na który ta strona powinna wskazywać, lub zostaw puste aby zastosować ustawienia domyślne. %sAdresy kanoniczne dla wielu domen%s także są obsługiwane.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
pl: Link kanoniczny jest wyświetlany na stronie archiwum tego terminu.

en: The copy scores %s in the %s test, which is considered %s to read. %s
pl: Tekst otrzymał wynik %s w ocenie testu %s, co oznacza, że jego czytelność jest %s. %s

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
pl: Ustawienie domyślnego bloga musi zawierać jego numer identyfikacyjny.

en: The default card type to use
pl: Domyślny typ karty do użycia

en: The feature for stripping the category base will be removed in version 1.6 of WordPress SEO. We suggest using %1$sFV Top Level Categories%2$s if you insist on keeping this but do know that the feature is very error prone and not <em>that</em> important for your SEO.
pl: Możliwość opuszczania podstawy (odnośnika, slugu) kategorii zostanie wyłączona w wersji 1.6 wtyczki WordPress SEO. Jeśli chcesz wciąż mieć te możliwości, sugerujemy wtyczkę %1$sFV Top Level Categories%2$s. Przestrzegamy jednak, że opcja ta często powoduje problemy i nie jest <em>aż tak</em> istotna dla pozycjonowania.

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
pl: Następujące pliki powodują, że Twoja mapa strony nie działa prawidłowo:

en: The images on this page are missing alt tags.
pl: Obrazki na tej stronie nie posiadają tagu alt.

en: The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.
pl: Obrazki na tej stronie posiadają atrybut alt zawierające docelowe słowo kluczowe / frazę.

en: The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.
pl: Obrazki na tej stronie nie posiadają atrybutu alt zawierającego słowo kluczowe / frazę.

en: The keyword / phrase %s does not appear in the page title.
pl: Słowo kluczowe / fraza %s nie występuje w tytule strony.

en: The keyword / phrase appears in the URL for this page.
pl: Słowo kluczowe / fraza pojawia się w adresie URL strony.

en: The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
pl: Słowo kluczowe / fraza nie pojawia się w adresie URL strony. Jeśli zdecydujesz się aby zmienić ten adres, upewnij się, że poprzedni adres URL ma ustawione przekierowanie 301 na nowy adres.

en: The keyword appears in the first paragraph of the copy.
pl: Słowo kluczowe pojawia się w pierwszym akapicie tekstu.

en: The keyword density is %s%%, which is a bit low, the keyword was found %s times.
pl: Częstotliwość pojawiania się słowa kluczowego wynosi %s%%, a więc jest trochę zbyt mała, a słowo kluczowe pojawia się w tekście %s razy.

en: The keyword density is %s%%, which is great, the keyword was found %s times.
pl: Częstotliwość pojawiania się słowa kluczowego wynosi %s%%, co jest idealnym wynikiem. Słowo kluczowe pojawia się w tekście %s razy.

en: The keyword density is %s%%, which is over the advised 4.5%% maximum, the keyword was found %s times.
pl: Gęstość słowa kluczowego wynosi %s%%, co oznacza wartość powyżej zalecanego maksimum (4.5%%). Słowo kluczowe występuje %s razy.

en: The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
pl: Słowo kluczowe nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu, upewnij się że temat o którym piszesz jest jasny od razu.

en: The keyword for this page contains one or more %sstop words%s, consider removing them. Found '%s'.
pl: Słowo kluczowe na tej stronie zwiera jeden lub więcej %szakazany zwrot%s, proponuję go usunąć. Znaleziono '%s'.

en: The meta description contains the primary keyword / phrase.
pl: Meta opis zawiera główne słowo kluczowe / frazę.

en: The meta description is under 120 characters, however up to %s characters are available. %s
pl: Długość meta opisu wynosi mniej niż 120 znaków, ale wciąż dostępnych jest %s znaków. %s

en: The page title contains %d characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
pl: Tytuł strony zawiera %d znaków, co stanowi mniej niż rekomendowane minimum 40 znaków. Użyj pozostałej przestrzeni aby dodać wariacje słów kluczowych lub dodaj jakiś tekst zachęcający użytkownika do działania.

en: The page title contains %d characters, which is more than the viewable limit of 70 characters; some words will not be visible to users in your listing.
pl: Tytuł strony zawiera %d znaków, a więc przekracza maksymalny widoczny limit 70 znaków; część słów nie będzie widoczna dla użytkowników na liście wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach.

en: The page title contains keyword / phrase, at the beginning which is considered to improve rankings.
pl: Tytuł strony zawiera słowo kluczowe / frazę na początku tytułu co może pozytywnie wpływać na ranking w wyszukiwarkach.

en: The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
pl: Tytuł strony zawiera słowo kluczowe / frazę, ale nie znajduje się na początku tytułu; spróbuj przenieść je na początek.

en: The page title is more than 40 characters and less than the recommended 70 character limit.
pl: Tytuł strony zawiera więcej niż 40 znaków i mniej niż rekomendowane ograniczenie do 70 znaków.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
pl: Wykryto wtyczkę All-In-One-SEO has been detected. Czy chcesz przeprowadzić %simport jej ustawień%s?

en: The plugin Robots-Meta has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
pl: Wykryto wtyczkę Robots-Meta. Czy chcesz %szaimportować jej ustawienia%s?

en: The post %s appeared first on %s.
pl: Post %s pojawił się poraz pierwszy w %s.

en: The priority given to this page in the XML sitemap.
pl: Priorytet nadany tej stronie w mapie strony XML.

en: The separator defined in your theme's <code>wp_title()</code> tag.
pl: Separator zdefiniowany w tagu <code>wp_title()</code> Twojego motywu.

en: The site's name
pl: Nazwa strony

en: The site's tagline / description
pl: Opis strony

en: The slug for this page contains one or more <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">stop words</a>, consider removing them.
pl: Bezpośredni odnośnik strony zwiera jeden lub więcej <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">zakazany zwrot</a>, proponuję go usunąć.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
pl: Bezpośredni odnośnik strony jest za długi, proponuję go trochę skrócić.

en: The specified meta description is over %s characters, reducing it will ensure the entire description is visible. %s
pl: Długość opisu przekracza %s znaków, a skrócenie go zapewni widoczność całego opisu w wyszukiwarkach. %s

en: The taxonomy you used in (one of your) %s variables is <strong>invalid</strong>. Please %sadjust your settings%s.
pl: Taksonomia, którą użyłeś w jednej ze swoich zmiennych %s jest <strong>niepoprawna</strong>. %sDostosuj ustawienia%s.

en: The templates are built using variables, the help tab for all the different variables available to you to use in these.
pl: Szablony zostały zaprojektowane przy użyciu zmiennych. Pomoc dotyczącą wszystkich zmiennych których możesz użyć znajdziesz w zakładce Pomoc.

en: The title &amp; metas settings for WordPress SEO are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
pl: Tytuły i meta opisy w WordPress SEO są tworzone ze zmiennych, które są zamieniane na konkretne wartości dla danych podstron, gdy te podstrony mają być wyświetlone. Zakładki po lewej stronie zawierają objaśnienia dostępnych zmiennych.

en: The tour ends here, thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
pl: To jest już koniec pokazu. Dziękuję za używanie mojej wtyczki i powodzenia w SEO!<br/><br/>Pozdrawiam,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s

en: The tour ends here,thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
pl: To jest już koniec pokazu. Dziękuję za używanie mojej wtyczki i powodzenia w SEO!<br/><br/>Pozdrawiam,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s

en: Theme License
pl: Licencja motywu

en: There are %d words contained in the body copy, this is below the %d word recommended minimum. Add more useful content on this topic for readers.
pl: W treści strony znajduje się %d wyrazów, jest to poniżej rekomendowanego minimum %d wyrazów. Dodaj więcej wartościowego tekstu w treści strony.

en: There are %d words contained in the body copy, this is more than the %d word recommended minimum.
pl: W treści strony znajduje się %d wyrazów, jest to powyżej rekomendowanego minimum %d wyrazów.

en: There are %d words contained in the body copy, this is slightly below the %d word recommended minimum, add a bit more copy.
pl: W treści występuje %d słów, to trochę poniżej rekomendowanego minimum %d słów, dodaj więcej tekstu.

en: There are %d words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.
pl: Tekst zawiera %d słów. Jest to zdecydowanie zbyt mało.

en: There's more to learn about WordPress &amp; SEO than just using this plugin. Read our article %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s.
pl: O WordPressie i SEO dowiesz się więcej z artyułu %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s

en: These are the image and description used in the Open Graph meta tags on the frontpage of your site.
pl: Ten obrazek i opis zostanie użyty w tagach meta Open Graph na stronie głównej Twojej witryny.

en: These pages will be noindex, followed by default, so they will never show up in search results.
pl: Te strony będą domyślnie oznaczone opcjami noindex,follow. Z tego też powodu nigdy nie pojawią się w wynikach wyszukiwania.

en: This %s follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
pl: Ten %s posiada ustawienia indeksowania ustawione w Tytułach i meta. Możesz je zmienić tutaj.

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
pl: Ta funkcja jest wykorzystywana do automatycznego dodawania treści do kanału RSS, a dokładniej, jest przeznaczona do dodawania linków zwrotnych do Twojego bloga i wpisów aby aplikacje pobierające treści RSS również je dodawały, co pomaga wyszukiwarkom identyfikowanie Twojej strony jako oryginalne źródło treści.

en: This functionality is currently in beta, but it allows for %1$sTwitter Cards%2$s.
pl: Ta funkcjonalność jest obecnie w fazie beta, jednak pozwala uzywać %1$sKart Twitter%2$s.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
pl: To pozwala na tworzenie prostszych odnośników URL automatycznie usuwając z nich tzw. "stopwords".

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
pl: Ten obraz jest używany, gdy udostępniony post/strona nie zawiera żadnych obrazów.

en: This incredibly powerful function allows you to add content to the beginning and end of your posts in your RSS feed. This helps you gain links from people who steal your content!
pl: Ta niezwykle potężna funkcja pozwala na dodawanie treści na początku i końcu wpisów w kanale RSS. Pomaga to w pozyskaniu linków od osób, które kradną Twoją treść.

en: This is a settings export file for the WordPress SEO plugin by Yoast.com
pl: To jest wyeksportowany plik z ustawieniami wtyczki WordPress SEO by Yoast.com

en: This is the WordPress SEO Dashboard, here you can restart this tour or revert the WP SEO settings to default.
pl: To jest kokpit WordPress SEO. Możesz stąd ponownie uruchomić pokaz lub przywrócić domyślne ustawienia WordPress SEO.

en: This is where you can view and edit the SEO titles of every post and page on your site. If you have a lot of pages that need SEO titles, use this page to save yourself the hassle of editing every page one at a time!
pl: Tutaj możesz zobaczyć i zmodyfikować tytuły SEO dla każdej Strony i Wpisu na Twojej witrynie. Jeśli masz dużo podstron, które wymagają aktualizacji tytułu SEO, użyj tej strony, by oszczędzić czas na edytowaniu każdej z nich z osobna!

en: This is where you set the templates for your titles and descriptions of all the different types of pages on your blog, be it your homepage, posts &amp; pages (under post types), category or tag archives (under taxonomy archives), or even custom post type archives and custom posts: all of that is done from here.
pl: Tutaj możesz ustawić szablony tytułów i meta opisów dla różnych typów podstron Twojej witryny, np. dla strony głównej, Stron i Wpisów (zakładka Typy wpisów), kategorii i tagów (zakładka Taksonomie), czy nawet dla treści różnego typu (custom post types) i archiwów (zakładka Inne).

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
pl: Blog ten musi istnieć. Blog %s nie istnieje lub został oznaczony jako usunięty.

en: This page has %s nofollowed link(s) and %s normal outbound link(s).
pl: Ta strona posiada %s linków z atrybutem nofollow i %s normalnych linków zewnętrznych.

en: This page has %s outbound link(s), all nofollowed.
pl: Ta strona posiada %s linków zewnętrznych, wszystkie z atrybutem nofollow.

en: This page has %s outbound link(s).
pl: Ta strona posiada %s linków zewnętrznych.

en: This page lets you view and edit the meta descriptions of all posts and pages on your site. Just like the Bulk Title Editor, this allows you to edit the meta description of all your pages in one place, rather than having to edit each individual page.
pl: Ta strona pozwala na podglądanie i modyfikowanie meta opisów dla wszystkich Stron i Wpisów na Twojej witrynie. Podobnie, jak w przypadku Edytora Tytułów, masz możliwość hurtowej zmiany opisów meta dla wszystkich podstron, zamiast modyfikować je po kolei.

en: This plugin adds an XML sitemap to your site. It's automatically updated when you publish a new post, page or custom post and Google and Bing will be automatically notified.
pl: Ta wtyczka dodaje mapę XML do Twojej strony. Po jej uaktywnieniu przy każdorazowej publikacji wpisu, strony czy własnego wpisu powiadamiane będą wyszukiwarki Google i Bing.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
pl: Blokuje to funkcję zagnieżdżonych odpowiedzi w sytuacji gdy użytkownik ma wyłączony JavaScript. Ale na dużych stronach może to oznaczać <em>olbrzymie</em> zwiększenie efektywności robotów wyszukiwarek, zwłaszcza jeśli na takiej stronie znajduje się duża liczba komentarzy.

en: Title
pl: Tytuł

en: Title &amp; Description settings
pl: Tytuł &amp; Ustawienia opisu

en: Title display in search engines is limited to 70 chars, %s chars left.
pl: Wyświetlanie tytułu w wyszukiwarkach jest ograniczone do 70 znaków, pozostało znaków: %s.

en: Title optimization
pl: Optymalizacja tytułu

en: Title settings
pl: Ustawienia tytułu

en: Title template
pl: Szablon tytułu

en: Title to use for Author page
pl: Tytuł dla strony autora

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
pl: Tytuł strony w ścieżce okruszków

en: Titles &amp; Metas
pl: Tytuły i Meta Tagi

en: To be able to access your %sFacebook Insights%s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user, but if you have an app for your site, you could use that. For most people a user will be "good enough" though.
pl: Aby móc odczytać statystyki %sFacebook Insights%s dla Twojej witryny, musisz ustawić administratora na Facebooku. Może nim być użytkownik, ale jeśli posiadasz Aplikację dla swojej witryny, możesz jej użyć. Dla większości, standardowy "użytkownik" będzie wystarczający.

en: To enjoy all the benefits of the page analysis feature, you'll need to (get your host to) install it.
pl: Aby cieszyć się z wszystkich możliwości analizy strony, będziesz musiał (lub Twoja firma hostingowa) to zainstalować.

en: To maintain a plugin as big as WordPress SEO, we need to know what we're dealing with: what kinds of other plugins our users are using, what themes, etc. Please allow us to track that data from your install. It will not track <em>any</em> user details, so your security and privacy are safe with us.
pl: Aby dobrze rozwijać wtyczkę tak dużą, jak WordPress SEO, potrzebujemy jak najwięcej informacji na temat używanych przez użytkowników motywów, innych wtyczek itp... Prosimy o zgodę na śledzenie tego typu informacji na Twojej witrynie. Nie będziemy śledzić <em>jakichkolwiek</em> danych użytkowników, więc Twoje bezpieczeństwo i prywatność są z nami bezpieczne.

en: To update this page analysis, save as draft or update and check this tab again
pl: Żeby zaktualizować analizę na tej stronie, zapisz ją jako kopię roboczą lub uaktualnij ją oraz sprawdź tą zakładkę ponownie.

en: Toggle license status
pl: Zmień stan licencji

en: Tracking
pl: Śledzenie

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
pl: Aby poprawić czytelność, spróbuj trochę skrócić zdania.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
pl: Aby poprawić czytelność, spróbuj trochę skrócić zdania i używać prostszych słów.

en: Twitter Cards
pl: Karty Twitter

en: Twitter username (without @)
pl: Nazwa użytkownika Twitter (bez @)

en: Unchecking this box allows authors and editors to redirect posts, noindex them and do other things you might not want if you don't trust your authors.
pl: Odznaczenie tego boxu pozwoli autorom i edytorom przekierowywać posty, zaznaczać opcje noindex, a także robić inne rzeczy, których byś nie chciał, żeby robili, jeśli tylko nie masz do nich pełnego zaufania.

en: Underneath the General Settings, you can add the verification codes for the different Webmaster Tools programs, I highly encourage you to check out both Google and Bing's Webmaster Tools.
pl: Poniżej ustawień ogólnych znajduje się miejsce na kody weryfikacyjne dla różnych narzędzi webmasterskich. Zdecydowanie zalecam skorzystanie z obu narzędzi, zarówno dla Google jak i Bing.

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
pl: Rozpakowywanie nie powiodło się, brak pliku settings.ini.

en: Unzipping failed with error "%s".
pl: Rozpakowywanie nie powiodło się. Błąd: "%s".

en: Update Facebook Apps
pl: Aktualizuj aplikacje Facebooka

en: Updated Robots.txt
pl: Robots.txt został zaktualizowany

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
pl: Zaktualizowanie tego motywu spowoduje utratę wszelkich wprowadzonych w nim zmian. Kliknij "Anuluj", by nie aktualizować. Kliknij "OK", by zaktualizować.

en: Upload failed.
pl: Nie udało się wgrać.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained <a href="https://yoast.com/wordpress/plugins/breadcrumbs/">here</a>. For the more code savvy, insert this in your theme:
pl: Użycie okruszków wyjaśnione jest <a href="https://yoast.com/wordpress/plugins/breadcrumbs/">tutaj</a>. Obeznani z kodem powinni umieścić następujący kod w swoim motywie:

en: Use %s default (Currently: %s)
pl: Użyj %s domyślnie (Obecnie: %s)

en: Use <code>meta</code> keywords tag?
pl: Użyć tagu <code>meta</code> keywords?

en: Use Image
pl: Użyj obrazka

en: Use a Facebook App as Admin
pl: Użyj aplikacji Facebooka jako Administratora

en: User sitemap
pl: Strony autorów i użytkowników

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
pl: Używając tego formularza możesz przywrócić domyślne ustawienia SEO.

en: Variables
pl: Zmienne

en: View
pl: Zobacz

en: View &#8220;%s&#8221;
pl: Zobacz &#8220;%s&#8221;

en: WP Page Title
pl: Tytuł podstrony w WP

en: Webmaster Tools
pl: Narzędzia webmasterów

en: Who should have access to the WordPress SEO settings
pl: Kto powinien mieć dostęp do ustawień WordPress SEO

en: Why Google won't display the right page title
pl: Dlaczego Google nie wyświetla odpowiedniego tytułu podstrony?

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
pl: Ustawienia i dane frameworka WooThemes SEO zostały pomyślnie zaimportowane.

en: WordPress SEO by Yoast
pl: Ustawienia SEO

en: WordPress SEO has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
pl: WordPress SEO wykrył czy jest potrzeba stosowania wymuszonego przepisywania tytułów na Twojej stronie. Ale jeśli uważasz, że tak jest błędnie i jesteś pewny, że wiesz co robisz, możesz zmienić te ustawienia tutaj.

en: WordPress SEO settings
pl: Ustawienia WordPress SEO

en: XML Sitemap
pl: Mapa strony XML

en: XML Sitemaps
pl: Mapa strony XML

en: Yandex Webmaster Tools
pl: Narzędzia dla webmasterów Yandex

en: Yoast Breadcrumbs options could not be found
pl: Ustawienia Yoast Breadcrumbs nie zostały znalezione

en: Yoast Breadcrumbs options imported successfully.
pl: Ustawienia Yoast Breadcrumbs zostały zaimportowane.

en: Yoast WordPress SEO Settings
pl: Ustawienia WordPress SEO

en: You can also set some settings for the entire site here to add specific meta tags or to remove some unneeded cruft.
pl: Możesz okreslić tutaj kilka ustawień dla całej witryny lub dodać określone meta tagi, bądź też usunąć pewne ustawienia.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
pl: Możesz określić tytuł i opis strony z wpisami %sedytując tę stronę&raquo;%s

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
pl: Możesz określić tytuł i opis strony głównej %sedytując tę stronę &raquo;%s

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
pl: Mapę strony XML możesz znaleźć tutaj: %sMapa strony XML%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
pl: Możesz użyć poniższych pól aby zweryfikować stronę w różnych narzędziach dla webmasterów. Jeśli Twoja strona jest już zweryfikowana, możesz pominąć te pola. Wpisz kody weryfikacyjne dla:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
pl: Możesz używać tych zmiennych w ramach treści, które zostaną zmienione na odpowiednie wartości po prawej stronie.

en: You can't edit %s that aren't yours.
pl: Nie możesz edytować treści %s których nie jesteś autorem.

en: You can't edit %s.
pl: Nie możesz edytować %s.

en: You cannot create a robots.txt file.
pl: Nie możesz utworzyć pliku robots.txt.

en: You cannot edit the .htaccess file.
pl: Nie możesz edytować pliku .htaccess.

en: You cannot edit the robots.txt file.
pl: Nie możesz edytować pliku robots.txt

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
pl: Podałeś klucz licencyjny %s z użyciem stałej PHP.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
pl: <strong>Nie</strong> ma potrzeby generowania mapy strony XML, a generowanie zajmie chwilę po publikacji wpisu.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
pl: Nazwa wpisu nie jest ustawiona jako bezpośredni odnośnik stron i wpisów, co jest zdecydowanie rekomendowane. Rozważ ustawienie bezpośrednich odnośników na <strong>/%postname%/</strong>.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
pl: Nie masz pliku robots.txt, możesz utworzyć go tutaj:

en: You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.
pl: Nie użyłeś w swojej kopii słowa kluczowego/frazy kluczowej w żadnym pod-nagłówku (takim jak H2).

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
pl: Być może nie chcesz, by usuwane zostały pewne wyrazy lub skróty. Umieść je w tym polu, oddzielając je przecinkami.

en: You must %sgo to your Reading Settings%s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
pl: Udaj się do sekcji %sUstawienia czytania%s i odznacz pole oznaczające widoczność witryny dla wyszukiwarek.

en: You searched for
pl: Wyszukiwana fraza

en: You searched for %s
pl: Wyszukiwałeś %s

en: You're linking to another page with the keyword you want this page to rank for, consider changing that if you truly want this page to rank.
pl: Ta strona zawiera link do innej strony, zawierającej słowo kluczowe, które jest ustawione jako główne słowo kluczowe tej strony. Proponuję to zmienić, jeśli naprawdę chcesz aby ta strona dobrze się pozycjonowała.

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast! Click "Start Tour" to view a quick introduction of this plugins core functionality.
pl: Właśnie zainstalowałeś WordPress SEO by Yoast! Kliknij "Zacznij pokaz" aby zobaczyć krótki wstęp do najważniejszych funkcji.

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast. Please helps us improve it by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test with.
pl: Zainstalowałeś wtyczkę WordPress SEO by Yoast. Pomóż nam ją ulepszać przez zezwolenie na pobieranie anonimowych statystyk jej użycia, dzięki czemu będziemy wiedzieli jakie konfiguracje, wtyczki i motywy mamy przetestować z naszą wtyczką.

en: You've never used this focus keyword before, very good.
pl: Nigdy wcześniej nie użyłeś tego słowa kluczowego, bardzo dobrze.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
pl: Osiągnąłeś swój limit aktywacji. Musisz <a href="%s">zaktualizować licencję</a>, by użyć jej na tej witrynie.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
pl: %1$sJuż raz%2$s użyłeś tego słowa kluczowego, zadbaj o to aby było jasne, który adres URL jest dla tego słowa najważniejszy.

en: You've used this focus keyword %3$s%4$d times before%2$s, it's probably a good idea to read %1$sthis post on cornerstone content%2$s and improve your keyword strategy.
pl: Użyłeś tego słowa kluczowego już %3$s%4$d razy%2$s, dobrym pomysłem może być przeczytanie %1$stego artykułu o kamieniu węgielnym strony%2$s i udoskonalenie strategii słów kluczowych.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
pl: Twoja licencja %s została aktywowana. Posiadasz licencję nielimitowaną.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
pl: Twoja licencja %s została aktywowana. Użyłeś %d z %d aktywacji.

en: Your %s license has been deactivated.
pl: Twoja licencja %s została wyłączona.

en: Your focus keyword was found in:
pl: Twoje słowo kluczowe zostało znalezione w następujących elementach:

en: Your hosting environment does not support PHP's %sDocument Object Model%s.
pl: Srodowisko w Twoim hostingu nie wspiera %sDocument Object Model%s dla PHP.

en: Your keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter and there can be only one keyphrase.
pl: Twoja kluczowa fraza zawiera ponad 10 słów a powinna być krótsza i tylko jedna.

en: Your license is expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
pl: Twoja licencja wygasła. Musisz <a href="%s">przedłużyć licencję</a>, by móc znowu z niej korzystać.

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly, please delete the following line, or press fix it:
pl: Twój motyw zawiera meta opis, który nie zezwala wtyczce WordPress SEO na prawidłowe funkcjonowanie. Proszę usuń poniższę linię lub kliknij aby to naprawić:

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly. Please visit the %sSEO Dashboard%s to fix this.
pl: Twój szablon zawiera pole meta "description", które prawidłowe działanie wtyczki WordPress SEO. Odwiedź %sKokpit SEO%s aby to naprawić.

en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,aren't,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,can't,cannot,could,couldn't,did,didn't,do,does,doesn't,doing,don't,down,during,each,few,for,from,further,had,hadn't,has,hasn't,have,haven't,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,isn't,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,mustn't,my,myself,no,nor,not,of,off,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,shan't,she,she'd,she'll,she's,should,shouldn't,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,wasn't,we,we'd,we'll,we're,we've,were,weren't,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,won't,would,wouldn't,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
pl: a,aby,ach,acz,aczkolwiek,aj,albo,ale,ależ,ani,aż,bardziej,bardzo,bo,bowiem,by,byli,bynajmniej,być,był,była,było,były,będzie,będą,cali,cała,cały,ci,cię,ciebie,co,cokolwiek,coś,czasami,czasem,czemu,czy,czyli,daleko,dla,dlaczego,dlatego,do,dobrze,dokąd,dość,dużo,dwa,dwaj,dwie,dwoje,dziś,dzisiaj,gdy,gdyby,gdyż,gdzie,gdziekolwiek,gdzieś,i,ich,ile,im,inna,inne,inny,innych,iż,ja,ją,jak,jakaś,jakby,jaki,jakichś,jakie,jakiś,jakiż,jakkolwiek,jako,jakoś,je,jeden,jedna,jedno,jednak,jednakże,jego,jej,jemu,jest,jestem,jeszcze,jeśli,jeżeli,już,ją,każdy,kiedy,kilka,kimś,kto,ktokolwiek,ktoś,która,które,którego,której,który,których,którym,którzy,ku,lat,lecz,lub,ma,mają,mało,mam,mi,mimo,między,mną,mnie,mogą,moi,moim,moja,moje,może,możliwe,można,mój,mu,musi,my,na,nad,nam,nami,nas,nasi,nasz,nasza,nasze,naszego,naszych,natomiast,natychmiast,nawet,nią,nic,nich,nie,niech,niego,niej,niemu,nigdy,nim,nimi,niż,no,o,obok,od,około,on,ona,one,oni,ono,oraz,oto,owszem,pan,pana,pani,po,pod,podczas,pomimo,ponad,ponieważ,powinien,powinna,powinni,powinno,poza,prawie,przecież,przed,przede,przedtem,przez,przy,roku,również,sam,sama,są,się,skąd,sobie,sobą,sposób,swoje,ta,tak,taka,taki,takie,także,tam,te,tego,tej,temu,ten,teraz,też,to,tobą,tobie,toteż,trzeba,tu,tutaj,twoi,twoim,twoja,twoje,twym,twój,ty,tych,tylko,tym,u,w,wam,wami,was,wasz,wasza,wasze,we,według,wiele,wielu,więc,więcej,wszyscy,wszystkich,wszystkie,wszystkim,wszystko,wtedy,wy,właśnie,z,za,zapewne,zawsze,ze,zł,znowu,znów,został,żaden,żadna,żadne,żadnych,że,żeby

en: difficult
pl: trudna

en: don't show
pl: nie pokazuj

en: easy
pl: łatwa

en: fairly difficult
pl: dość trudna

en: fairly easy
pl: dość łatwa

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie: <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie: <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Kosz <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Kosz <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Kosz <span class="count">(%s)</span>

en: show
pl: pokazuj

en: very difficult
pl: bardzo trudna

en: very easy
pl: bardzo łatwa
