WooCommerce - en to ms_MY translation catalogue (439 entries)

en: pending
ms_MY: menunggu

en: failed
ms_MY: gagal

en: processing
ms_MY: sedang diproses

en: completed
ms_MY: selesai

en: refunded
ms_MY: dipulangkan

en: cancelled
ms_MY: dibatalkan

en: Enable/Disable
ms_MY: Hidupkan/Matikan

en: Enable this email notification
ms_MY: Hidupkan pemberitahuan e-mel ini

en: Email subject
ms_MY: Subjek emel

en: Email heading
ms_MY: Tajuk emel

en: Email type
ms_MY: Jenis emel

en: Choose which format of email to send.
ms_MY: Pilih format emel yang mana satu untuk menghantar.

en: Plain text
ms_MY: Teks biasa

en: Multipart
ms_MY: Berbilang bahagian

en: Could not write to template file.
ms_MY: Tidak dapat menulis ke fail templat.

en: Template file copied to theme.
ms_MY: File templat disalin ke tema.

en: Template file deleted from theme.
ms_MY: File templat dihapuskan dari tema.

en: Settings
ms_MY: Tetapan

en: HTML template
ms_MY: Templat HTML

en: Plain text template
ms_MY: Templat teks biasa

en: Delete template file
ms_MY: Hapuskan fail templat

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
ms_MY: Templat ini telah disalinkan ke tema anda dan boleh didapati di: <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
ms_MY: Salin fail ke tema

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
ms_MY: Untuk pengubahsuain templat emel ini salin  <code>%s</code> kedalam tema folder anda: <code>%s</code>.

en: File was not found.
ms_MY: Fail tidak dijumpai.

en: View template
ms_MY: Lihat templat

en: Hide template
ms_MY: Sembunyikan templat

en: Are you sure you want to delete this template file?
ms_MY: Anda pasti untuk menghapuskan fail templat ini?

en: Card Number
ms_MY: Nombor Kad

en: Expiry (MM/YY)
ms_MY: Luput (MM/YY)

en: Card Code
ms_MY: Kod Kad

en: Add to cart
ms_MY: Tambah ke troli

en: Read more
ms_MY: Baca lagi

en: In stock
ms_MY: Ada Stok

en: Only %s left in stock
ms_MY: Hanya %s stok yang tinggal

en: %s in stock
ms_MY: %s dalam stok

en: Out of stock
ms_MY: Kehabisan stok

en: Free!
ms_MY: Percuma!

[ctx: min_price]
en: From:
ms_MY: Daripada:

en: Rated %s out of 5
ms_MY: Diberikan %s daripada 5

en: out of 5
ms_MY: daripada 5

en: Invalid coupon ID
ms_MY: Kupon ID tidak sah

en: Invalid coupon code
ms_MY: Kod kupon tidak sah

en: Invalid customer Email
ms_MY: Email pelanggan tidak sah

en: Invalid customer
ms_MY: Pelanggan tidak sah

en: Invalid %s
ms_MY: Tidak sah %s

en: The customer cannot be deleted
ms_MY: Pelanggan tidak dapat dihapus

en: This %s cannot be deleted
ms_MY: %s ini tidak dapat dihapuskan

en: Deleted %s
ms_MY: %s dihapuskan

en: Cheatin&#8217; huh?
ms_MY: Menipu&#8217; huh?

en: Account username
ms_MY: Kata nama akaun

[ctx: placeholder]
en: Username
ms_MY: Kata nama

en: Account password
ms_MY: Kata laluan akaun

[ctx: placeholder]
en: Password
ms_MY: Kata laluan

en: Order Notes
ms_MY: Nota Pesanan

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
ms_MY: Nota mengenai pesanan anda, cth. pesanan khas untuk penghantaran.

en: Order &ndash; %s
ms_MY: Pesanan &ndash; %s

en: is a required field.
ms_MY: adalah medan yang perlu diisi.

en: is not a valid email address.
ms_MY: adalah alamat emel yang tidak sah.

en: is not valid. Please enter one of the following:
ms_MY: tidak sah. Tolong masukkan salah satu yang berikut:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
ms_MY: Anda perlu menerima Syarat &amp; Terma kami.

en: Invalid shipping method.
ms_MY: Kaedah penghantaran tidak sah.

en: Invalid payment method.
ms_MY: Kaedah pembayaran tidak sah.

en: to the
ms_MY: kepada

en: to
ms_MY: kepada

en: Tax
ms_MY: Cukai

en: (incl. VAT)
ms_MY: (termasuk VAT)

en: (incl. tax)
ms_MY: (termasuk cukai)

en: (ex. VAT)
ms_MY: (cth. VAT)

en: (ex. tax)
ms_MY: (cth. cukai)

en: Coupon code applied successfully.
ms_MY: Kod kupon digunakan dengan jayanya.

en: Coupon is not valid.
ms_MY: Kupon tidak sah.

en: Coupon does not exist!
ms_MY: Kupon tidak wujud!

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
ms_MY: Maaf, kupon "% s" tidak sah - ianya kini telah dikeluarkan daripada pesanan anda.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
ms_MY: Maaf, kupon "% s" bukan milik anda - ianya kini telah dikeluarkan daripada pesanan anda.

en: Coupon code already applied!
ms_MY: Kod kupon telah digunakan!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ms_MY: Maaf, kupon "% s" telah pun digunakan dan tidak boleh digunakan bersama dengan kupon lain.

en: Coupon usage limit has been reached.
ms_MY: Had penggunaan kupon telah dicapai.

en: This coupon has expired.
ms_MY: Kupon telah tamat tempoh.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
ms_MY: Perbelanjaan minimum untuk kupon ini ialah% s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
ms_MY: Maaf, kupon ini tidak diterima bagi kandungan troli anda.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
ms_MY: Maaf, kupon ini tidak sah untuk barangan jualan.

en: Please enter a coupon code.
ms_MY: Sila masukkan kod kupon.

en: Invalid email address.
ms_MY: Alamat emel yang tidak sah.

en: Go to homepage
ms_MY: Pergi ke laman utama

en: Invalid download.
ms_MY: Muat turun tidak sah.

en: You must be logged in to download files.
ms_MY: Anda mesti log masuk untuk memuat turun fail.

en: Login
ms_MY: Log masuk

en: Log in to Download Files
ms_MY: Log masuk untuk Muat turun Fail

en: This is not your download link.
ms_MY: Ini bukan pautan muat turun anda.

en: Product no longer exists.
ms_MY: Produk tidak lagi wujud.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
ms_MY: Maaf, anda telah mencapai had muat turun anda untuk fail ini

en: Sorry, this download has expired
ms_MY: Maaf, muat turun ini telah tamat

en: No file defined
ms_MY: Tiada fail ditakrifkan

en: File not found
ms_MY: Fail tidak dijumpai

en: Note
ms_MY: Nota

en: Product low in stock
ms_MY: Produk sedikit dalam stok

en: Variation #%s of %s
ms_MY: Variasi #%s daripada %s

en: Product #%s - %s
ms_MY: Produk #%s - %s

en: is low in stock.
ms_MY: adalah dalam stok yang sedikit.

en: Product out of stock
ms_MY: Produk kehabisan stok

en: is out of stock.
ms_MY: telah kehabisan stok.

en: Address changed successfully.
ms_MY: Alamat berjaya ditukar.

en: Please enter your name.
ms_MY: Sila masukkan nama anda.

en: Please provide a valid email address.
ms_MY: Sila berikan alamat emel yang sah.

en: This email address is already registered.
ms_MY: Alamat emel ini telah didaftarkan.

en: Please re-enter your password.
ms_MY: Sila masukkan semula kata laluan anda.

en: Passwords do not match.
ms_MY: Kata laluan tidak sepadan.

en: Account details changed successfully.
ms_MY: Butiran akaun berjaya ditukar.

en: Order cancelled by customer.
ms_MY: Pesanan dibatalkan oleh pelanggan.

en: Your order was cancelled.
ms_MY: Pesanan anda telah dibatalkan.

en: Please choose product options&hellip;
ms_MY: Sila buat pilihan produk&hellip;

en: Error
ms_MY: Ralat

en: Username is required.
ms_MY: Kata nama diperlukan.

en: Password is required.
ms_MY: Kata laluan diperlukan.

en: Please enter your password.
ms_MY: Sila masukkan kata laluan anda.

en: ERROR
ms_MY: RALAT

en: Please select a rating
ms_MY: Sila pilih penilaian

en: required
ms_MY: diperlukan

en: Select an option&hellip;
ms_MY: Buat pilihan&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
ms_MY: kedai

[ctx: Page title]
en: Shop
ms_MY: Kedai

[ctx: Page slug]
en: cart
ms_MY: troli

[ctx: Page title]
en: Cart
ms_MY: Troli

[ctx: Page slug]
en: checkout
ms_MY: pembayaran

[ctx: Page title]
en: Checkout
ms_MY: Pembayaran

[ctx: Page slug]
en: my-account
ms_MY: akaun-saya

[ctx: Page title]
en: My Account
ms_MY: Akaun Saya

en: Customer
ms_MY: Pelanggan

en: Cart Subtotal:
ms_MY: Jumlah kecil Troli:

en: Cart Discount:
ms_MY: Diskaun Troli:

en: Shipping:
ms_MY: Penghantaran:

en: Order Discount:
ms_MY: Diskaun Pesanan:

en: Payment Method:
ms_MY: Kaedah Pembayaran:

en: Order Total:
ms_MY: Jumlah Pesanan:

en: (Includes %s)
ms_MY: (Termasuk %s)

en: Order status changed from %s to %s.
ms_MY: Status pesanan berubah dari %s ke %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
ms_MY: Stok barangan #%s dikurangkan daripada %s ke %s.

en: Order item stock reduced successfully.
ms_MY: Stok barangan pesanan telah berjaya dikurangkan.

en: Product Categories
ms_MY: Kategori Produk

en: Product Category
ms_MY: Kategori Produk

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
ms_MY: Kategori

en: Search Product Categories
ms_MY: Cari Kategori Produk

en: All Product Categories
ms_MY: Semua Kategori Produk

en: Parent Product Category
ms_MY: Induk Kategori Produk

en: Parent Product Category:
ms_MY: Induk Kategori Produk:

en: Edit Product Category
ms_MY: Ubah Kategori Produk

en: Update Product Category
ms_MY: Kemaskini Kategori Produk

en: Add New Product Category
ms_MY: Tambah Baru Kategori Produk

en: New Product Category Name
ms_MY: Nama Baru Kategori Produk

[ctx: slug]
en: product-category
ms_MY: kategori-produk

en: Product Tags
ms_MY: Tag Produk

en: Product Tag
ms_MY: Tag Produk

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
ms_MY: Tag

en: Search Product Tags
ms_MY: Cari Tag Produk

en: All Product Tags
ms_MY: Semua Tag Produk

en: Parent Product Tag
ms_MY: Induk Tag Produk

en: Parent Product Tag:
ms_MY: Induk Tag Produk:

en: Edit Product Tag
ms_MY: Ubah Tag Produk

en: Update Product Tag
ms_MY: Kemaskini Tag Produk

en: Add New Product Tag
ms_MY: Tambah Baru Tag Produk

en: New Product Tag Name
ms_MY: Nama Baru Tag Produk

[ctx: slug]
en: product-tag
ms_MY: tag-produk

en: Shipping Classes
ms_MY: Kelas Penghantaran

en: Shipping Class
ms_MY: Kelas Penghantaran

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
ms_MY: Kelas Penghantaran

en: Search Shipping Classes
ms_MY: Cari Kelas Penghantaran

en: All Shipping Classes
ms_MY: Semua Kelas Penghantaran

en: Parent Shipping Class
ms_MY: Induk Kelas Penghantaran

en: Parent Shipping Class:
ms_MY: Induk Kelas Penghantaran:

en: Edit Shipping Class
ms_MY: Ubah Kelas Penghantaran

en: Update Shipping Class
ms_MY: Kemaskini Kelas Penghantaran

en: Add New Shipping Class
ms_MY: Tambah Baru Kelas Penghantaran

en: New Shipping Class Name
ms_MY: Nama Baru Kelas Penghantaran

en: Search %s
ms_MY: Cari %s

en: All %s
ms_MY: Semua %s

en: Parent %s
ms_MY: Induk %s

en: Parent %s:
ms_MY: Induk %s:

en: Edit %s
ms_MY: Ubah %s

en: Update %s
ms_MY: Kemaskini %s

en: Add New %s
ms_MY: Tambah Baru %s

en: New %s
ms_MY: Baru %s

[ctx: slug]
en: product
ms_MY: produk

en: Products
ms_MY: Produk

en: Product
ms_MY: Produk

[ctx: Admin menu name]
en: Products
ms_MY: Produk

en: Add Product
ms_MY: Tambah Produk

en: Add New Product
ms_MY: Tambah Produk Baru

en: Edit
ms_MY: Ubah

en: Edit Product
ms_MY: Ubah Produk

en: New Product
ms_MY: Produk Baru

en: View Product
ms_MY: Lihat Produk

en: Search Products
ms_MY: Cari Produk

en: No Products found
ms_MY: Tiada produk dijumpai

en: No Products found in trash
ms_MY: Tiada Produk ditemui dalam tong sampah

en: Parent Product
ms_MY: Induk Produk

en: This is where you can add new products to your store.
ms_MY: Ini di mana anda boleh menambah produk baru untuk kedai anda.

en: Variations
ms_MY: Variasi

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ms_MY: Pesanan

en: Orders
ms_MY: Pesanan

en: Order
ms_MY: Pesanan

en: Add Order
ms_MY: Tambah Pesanan

en: Add New Order
ms_MY: Tambah Pesanan Baru

en: Edit Order
ms_MY: Ubah Pesanan

en: New Order
ms_MY: Pesanan Baru

en: View Order
ms_MY: Lihat Pesanan

en: Search Orders
ms_MY: Cari Pesanan

en: No Orders found
ms_MY: Tiada Pesanan ditemui

en: No Orders found in trash
ms_MY: Tiada Pesanan ditemui dalam tong sampah

en: Parent Orders
ms_MY: Susunan Induk

en: This is where store orders are stored.
ms_MY: Di sini tempat tersimpannya pesanan kedai.

en: Coupons
ms_MY: Kupon

en: Coupon
ms_MY: Kupon

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
ms_MY: Kupon

en: Add Coupon
ms_MY: Tambah Kupon

en: Add New Coupon
ms_MY: Tambah Kupon Baru

en: Edit Coupon
ms_MY: Ubah Kupon

en: New Coupon
ms_MY: Kupon Baru

en: View Coupons
ms_MY: Lihat Kupon

en: View Coupon
ms_MY: Lihat Kupon

en: Search Coupons
ms_MY: Cari Kupon

en: No Coupons found
ms_MY: Tiada Kupon ditemui

en: No Coupons found in trash
ms_MY: Tiada Kupon ditemui dalam tong sampah

en: Parent Coupon
ms_MY: Kupon Induk

en: Buy product
ms_MY: Beli produk

en: Read More
ms_MY: Baca Lagi

en: Completed order
ms_MY: Pesanan yang telah lengkap

en: Your order is complete
ms_MY: Pesanan anda selesai

en: Your order is complete - download your files
ms_MY: Pesanan anda selesai - muat turun fail anda

en: Subject
ms_MY: Subjek

en: Email Heading
ms_MY: Tajuk Emel

en: Subject (downloadable)
ms_MY: Subjek (yang boleh dimuat turun)

en: Email Heading (downloadable)
ms_MY: Tajuk Emel (boleh dimuat turun)

en: Customer invoice
ms_MY: Invois pelanggan

en: Email subject (paid)
ms_MY: Subjek Emel (telah dibayar)

en: Email heading (paid)
ms_MY: Tajuk emel (telah dibayar)

en: New account
ms_MY: Akaun baru

en: Customer note
ms_MY: Nota pelanggan

en: A note has been added to your order
ms_MY: Satu nota telah ditambah ke pesanan anda

en: Processing order
ms_MY: Memproses pesanan

en: Thank you for your order
ms_MY: Terima kasih di atas pembelian anda

en: Reset password
ms_MY: Menetapkan semula kata laluan

en: New order
ms_MY: Pesanan baru

en: New customer order
ms_MY: Pesanan pelanggan baru

en: Recipient(s)
ms_MY: Penerima (-penerima)

en: Enable Bank Transfer
ms_MY: Hidupkan Pindahan Bank

en: Title
ms_MY: Tajuk

en: Description
ms_MY: Penerangan

en: Account Details
ms_MY: Perincian Akaun

en: Account Name
ms_MY: Nama Akaun

en: Account Number
ms_MY: Nombor Akaun

en: Bank Name
ms_MY: Nama Bank

en: Cheque
ms_MY: Cek

en: Enable Cheque Payment
ms_MY: Hidupkan Pembayaran Cek

en: Cheque Payment
ms_MY: Pembayaran Cek

en: Cash on Delivery
ms_MY: Tunai di penghantaran

en: Enable COD
ms_MY: Hidupkan COD

en: Enable Cash on Delivery
ms_MY: Hidupkan Wang Tunai sewaktu Penghantaran

en: Pay with cash upon delivery.
ms_MY: Bayar secara 'Tunai semasa Penghantaran'

en: Payment to be made upon delivery.
ms_MY: Pembayaran akan dibuat sewaktu penghantaran

en: Mijireh Checkout
ms_MY: Pembayaran Mijireh

en: Mijireh error:
ms_MY: Ralat Mijireh:

en: Enable Mijireh Checkout
ms_MY: Hidupkan Pembayaran Mijireh

en: Access Key
ms_MY: Kunci Akses

en: The Mijireh access key for your store.
ms_MY: Kunci Akses Mijireh bagi kedai anda.

en: Credit Card
ms_MY: Kad Kredit

en: Pay securely with your credit card.
ms_MY: Bayar secara selamat dengan kad kredit anda.

en: Get started with Mijireh Checkout
ms_MY: Mulakan dengan Pembayaran Mijireh

en: Join for free
ms_MY: Menyertai secara percuma

en: Order %s
ms_MY: %s Pesanan

en: Proceed to PayPal
ms_MY: Teruskan ke Paypal

en: PayPal standard
ms_MY: PayPal Biasa

en: PayPal Email
ms_MY: Emel Paypal

en: Receiver Email
ms_MY: Emel Penerima

en: Optional
ms_MY: Pilihan

en: Shipping options
ms_MY: Pilihan penghantaran

en: Shipping details
ms_MY: Perincian pengantaran

en: Enable PayPal sandbox
ms_MY: Hidupkan PayPal sandbox

en: Enable logging
ms_MY: Hidupkan log

en: Shipping via
ms_MY: Penghantaran melalui

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
ms_MY: Terima kasih diatas pesanan anda. Kami sedang mengubah hala anda ke Paypal untuk membuat pembayaran.

en: Pay via PayPal
ms_MY: Bayar melalui PayPal

en: Enable this shipping method
ms_MY: Hidupkan kaedah penghantaran ini

en: Method Title
ms_MY: Tajuk Kaedah

en: Specific Countries
ms_MY: Negara-negara tertentu

en: Tax Status
ms_MY: Status Cukai

en: Taxable
ms_MY: Dikenakan cukai

[ctx: Tax status]
en: None
ms_MY: Tiada

en: Costs Added...
ms_MY: Kos ditambah

en: Free Shipping
ms_MY: Penghantaran Percuma

en: Enable Free Shipping
ms_MY: Hidupkan Penghantaran Percuma

en: International Delivery
ms_MY: Penghantaran Antarabangsa

en: Selected countries
ms_MY: Negara-negara terpilih

en: Excluding selected countries
ms_MY: Tidak termasuk negara-negara terpilih

en: Countries
ms_MY: Negara

en: Cost Added...
ms_MY: Kos Ditambah

en: Enable
ms_MY: Hidupkan

en: Fixed amount
ms_MY: Amaun Tetap

en: Delivery Fee
ms_MY: Penghantaran Percuma

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
ms_MY: Pesanan tidak sah. Jika anda akan akaun, sila log masuk and cuba lagi.

en: My Account
ms_MY: Akaun Saya

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
ms_MY: Maaf, pesanan ini tidak sah dan tidak dapat dibayar.

en: Order:
ms_MY: Pesanan:

en: Total:
ms_MY: Jumlah:

en: Your password has been reset.
ms_MY: Kata laluan anda telah ditetapkan semula.

en: Log in
ms_MY: Log masuk

en: There is no user registered with that email address.
ms_MY: Tiada pengguna yang berdaftar dengan alamat emel ini.

en: Invalid key
ms_MY: Kekunci tidak sah

en: Please enter a valid order email
ms_MY: Sila masukkan pesanan e-mel yang sah

en: Coupon:
ms_MY: Kupon:

en: Free
ms_MY: Percuma

en: Australian Dollars
ms_MY: Dolar Australia

en: Canadian Dollars
ms_MY: Dolar Kanada

en: Chinese Yuan
ms_MY: Yuan China

en: Indonesia Rupiah
ms_MY: Rupiah Indonesia

en: Indian Rupee
ms_MY: Rupee India

en: Japanese Yen
ms_MY: Yen Jepun

en: South Korean Won
ms_MY: Won Korea Selatan

en: Malaysian Ringgits
ms_MY: Ringgit Malaysia

en: Mexican Peso
ms_MY: Peso Mexico

en: New Zealand Dollar
ms_MY: Dollar New Zealand

en: Singapore Dollar
ms_MY: Dollar Singapura

en: US Dollars
ms_MY: Dollar US

en: Vietnamese Dong
ms_MY: Dong Vietnam

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
ms_MY: Pesanan tidak berbayar batal -  tempoh masa tamat.

[ctx: slug]
en: uncategorized
ms_MY: tiada kategori

en: New products
ms_MY: Produk baru

en: New products added to %s
ms_MY: Produk baru ditambah ke %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
ms_MY: Ini adalah sebuah kedai demo untuk tujuan pengujian &mdash; tiada pesanan yang akan diterima.

[ctx: breadcrumb]
en: Home
ms_MY: Laman Utama

en: Order Again
ms_MY: Pesanan Semula

en: Select a country&hellip;
ms_MY: Pilih negara&hellip;

en: Search for:
ms_MY: Carian untuk:

en: Search
ms_MY: Cari

en: Select a category
ms_MY: Pilih Kategori

en: An account is already registered with your email address. Please login.
ms_MY: Akaun ini telah berdaftar dengan alamat emel anda. Sila log masuk.

en: Please enter a valid account username.
ms_MY: Tolong isikan kata nama akaun yang sah.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
ms_MY: Satu akaun telah didaftar dengan kata nama itu. Tolong pilih yang lain.

en: Please enter an account password.
ms_MY: Sila masukkan kata laluan akaun.

en: Cart
ms_MY: Troli

en: Attribute
ms_MY: Atribut

en: Display type
ms_MY: Jenis paparan

en: Min price
ms_MY: Harga min

en: Max price
ms_MY: Harga max

en: Order by
ms_MY: Susun mengikut

en: Name
ms_MY: Nama

en: WooCommerce Products
ms_MY: WooCommerce Produk

en: Number of products to show
ms_MY: Nombor produk untuk dipaparkan

en: Show
ms_MY: Papar

en: All Products
ms_MY: Semua Produk

en: Featured Products
ms_MY: Produk Pilihan

en: Date
ms_MY: Tarikh

en: Price
ms_MY: Harga

en: Random
ms_MY: Rawak

en: Sales
ms_MY: Jualan

[ctx: Sorting order]
en: Order
ms_MY: Pesanan

en: WooCommerce Recent Reviews
ms_MY: WooCommerce Ulasan Terkini

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
ms_MY: oleh %1$s

en: Return To Shop
ms_MY: Kembali ke Kedai

en: Shipping #%d
ms_MY: Penghantaran #%d

en: Shipping
ms_MY: Penghantaran

en: Order Total
ms_MY: Jumlah Pesanan

en: Quantity
ms_MY: Kuantiti

en: Total
ms_MY: Jumlah

en: Coupon code
ms_MY: Kod kupon

en: Apply Coupon
ms_MY: Guna Kupon

en: Subtotal
ms_MY: Jumlah Kecil

en: Checkout
ms_MY: Pembayaran

en: City
ms_MY: Bandar

en: Postcode / Zip
ms_MY: Poskod / Zip

en: Return To Cart
ms_MY: Kembali ke Troli

en: Create an account?
ms_MY: Cipta akaun?

en: Your order
ms_MY: Pesanan anda

en: Have a coupon?
ms_MY: Ada kupon?

en: Click here to enter your code
ms_MY: Klik disini untuk mengisi kod anda

en: Click here to login
ms_MY: Klik disini untuk log masuk

en: Qty
ms_MY: Kuantiti

en: Totals
ms_MY: Jumlah Keseluruhan

en: Pay for order
ms_MY: Bayar untuk pesanan

en: Ship to a different address?
ms_MY: Hantar ke alamat berbeza?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
ms_MY: Tolong isikan butir anda diatas untuk melihat kaedah pembayaran sedia ada.

en: Pay
ms_MY: Bayar

en: Order: %s
ms_MY: Pesanan: %s

en: Customer details
ms_MY: Butiran pelanggan

en: Email:
ms_MY: Emel:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
ms_MY: Hello. Pesanan terbaru anda di %s telah selesai. Butir pesanan anda dipamerkan dibawah untuk rujukan anda:

en: Hello, a note has just been added to your order:
ms_MY: Hello, satu nota telah ditambahkan ke pesanan anda:

en: Billing address
ms_MY: Alamat Bil

en: Shipping address
ms_MY: Alamat penghantaran

en: Product Image
ms_MY: Imej Produk

en: Download
ms_MY: Muat turun

en: Cost: %s
ms_MY: Kos: %s

en: Username or email
ms_MY: Kata nama atau emel

en: Password
ms_MY: Kata laluan

en: Remember me
ms_MY: Ingat saya

en: Lost your password?
ms_MY: Hilang kata laluan anda?

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
ms_MY: Kuantiti

en: Sort by popularity
ms_MY: Asingkan mengikut populariti

en: Add Payment Method
ms_MY: Tamba Kaedah Pembayaran

en: First name
ms_MY: Nama pertama

en: Last name
ms_MY: Nama akhir

en: Email address
ms_MY: Alamat emel

en: Confirm new password
ms_MY: Pastikan kata laluan baru

en: Save changes
ms_MY: Simpan perubahan

en: Billing Address
ms_MY: Alamat Bil

en: Shipping Address
ms_MY: Alamat Penghantaran

en: Save Address
ms_MY: Simpan Alamat

en: Username or email address
ms_MY: Kata nama atau alamat emel.

en: Username
ms_MY: Kata nama

en: New password
ms_MY: Kata laluan baru

en: Re-enter new password
ms_MY: Masukkan kembali kata laluan baru

en: Save
ms_MY: Simpan

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
ms_MY: Apa khabar <strong>%1$s</strong> (bukan %1$s? <a href="%2$s">Keluar</a>).

en: My Addresses
ms_MY: Alamat-alamat Saya

en: My Address
ms_MY: Alamat Saya

en: You have not set up this type of address yet.
ms_MY: Anda belum menetapkan jenis alamat ini.

en: Available downloads
ms_MY: Muat turun sedia ada

en: %s download remaining | %s downloads remaining
ms_MY[0]: %s muat turun yang tinggal

en: Recent Orders
ms_MY: Pesanan Terbaru

en: %s for %s item | %s for %s items
ms_MY[0]: %s dari %s barangan

en: Cancel
ms_MY: Batal

en: View
ms_MY: Lihat

en: Billing Email
ms_MY: Emel Bil

en: Email you used during checkout.
ms_MY: Emel anda digunakan semasa pembayaran.

en: Order Details
ms_MY: Perincian Pesanan

en: Clear selection
ms_MY: Hilangkan pilihan

en: Category: | Categories:
ms_MY[0]: Kategori:

en: Weight
ms_MY: Berat

en: Dimensions
ms_MY: Dimensi

en: %s customer review | %s customer reviews
ms_MY[0]: %s ulasan pelanggan

en: %s review for %s | %s reviews for %s
ms_MY[0]: %s ulasan bagi %s

en: Reviews
ms_MY: Ulasan

en: Email
ms_MY: Emel

en: Good
ms_MY: Baik

en: Average
ms_MY: Sederhana

en: Not that bad
ms_MY: Tidak begitu teruk

en: Very Poor
ms_MY: Sangat Teruk

en: Docs
ms_MY: Dokumentasi

en: Premium Support
ms_MY: Khidmat Sokongan Premium
