WooCommerce - en to sk_SK translation catalogue (1093 entries)

en: WooCommerce
sk_SK: E-shop - WooCommerce

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
sk_SK: Prosím, zadajte v desiatkovom formáte (%s) bez oddeľovača tisícov.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
sk_SK: Prosím, zadajte v menovej desiatkovej sústave (%s) bez oddeľovača tisícov a symboly mien.

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť vybrané položky? Ak ste predtým znížili počet položiek na sklade, alebo táto objednávka bola odoslaná zákazníkom, budete musieť manuálne navýšiť počet kusov skladom.

en: Please select some items.
sk_SK: Prosím označte zvolené produkty.

en: Remove this item meta?
sk_SK: Odstrániťť meta tejto položky?

en: Remove this attribute?
sk_SK: Odstrániť túto vlastnosť?

en: Name
sk_SK: Meno

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Click to toggle
sk_SK: Kliknúť pre prepnutie

en: Value(s)
sk_SK: Hodnota(y)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sk_SK: Pridajte text alebo nejaké vlastnosti oddelené zvislou čiarou (|).

en: Visible on the product page
sk_SK: Viditeľné na stránke produktu

en: Used for variations
sk_SK: Používa sa pri variantoch

en: Enter a name for the new attribute term:
sk_SK: Zadajte meno pre novú vlastnosť:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
sk_SK: Rátať súčty podľa objednaných položiek, zliav a poštovného?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
sk_SK: Rátať dane v riadku? Toto bude rátať dane podľa krajiny zákazníka. Ak nie je zadaná fakturačná/doručovacia adresa, použije sa adresa krajiny kde sa obchod nachádza.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk_SK: Kopírovať fakturačné údaje do dodacích údajov? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané dodacie údaje.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sk_SK: Nahrať fakturačné údaje zákazníka? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané faktúračné údaje.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk_SK: Nahrať dodacie údaje zákazníka? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané dodacie údaje.

en: Featured
sk_SK: Špeciálna ponuka

en: No customer selected
sk_SK: Nie je vybratý žiadny zákazník

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sk_SK: Nemožno prideliť prístup - užívateľ už možno má prístup k súboru alebo nenastavil platobný email. Uistite sa, že zadal platobný email a objednávka bola uložená.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odvolať prístup k tomuto súboru na stiahnutie?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
sk_SK: Ste si istý, že chcete prepojiť všetky varianty? Tým vytvoríte nový variant pre každú možnú kombináciu vlastností variantov  (maximálne 50 naraz).

en: Enter a value
sk_SK: Zadajte hodnotu

en: Enter a value (fixed or %)
sk_SK: Zadajte hodnotu (pevnú alebo %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť všetky varianty? Tento krok nie je možné vrátiť späť.

en: Last warning, are you sure?
sk_SK: Posledné varovanie! Ste si naozaj istý?

en: Choose an image
sk_SK: Vyberte obrázok

en: Set variation image
sk_SK: Nastavte obrázok variácie

en: variation added
sk_SK: variant pridaný

en: variations added
sk_SK: varianty pridané

en: No variations added
sk_SK: Neboli pridané žiadne varianty

en: Are you sure you want to remove this variation?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť tento variant?

en: Please, provide an attribute name, slug and type.
sk_SK: Prosím, napíšte meno vlastnosti, slug a typ.

en: Slug “%s” is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sk_SK: Slug “%s” je príliš dlhý (maximiálne 28 znakov). Prosím, skráťte ho.

en: Slug “%s” is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sk_SK: Slug “%s” nie je povolený, pretože je vyhradený. Prosím, zmeňte ho.

en: Slug “%s” is already in use. Change it, please.
sk_SK: Slug “%s” sa už používa. Prosím, zmeňte ho.

en: Edit Attribute
sk_SK: Upraviť vlastnosť

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sk_SK: Názov atribútu (zobrazené na front-end).

en: Slug
sk_SK: Vlastnosť

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
sk_SK: Unikátny slug / referencia vlastnosti, musí byť kratší ako 28 znakov.

en: Type
sk_SK: Typ

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
sk_SK: Určuje, ako si vybrať atribúty produktov. Podľa admin panel -> produkty -> Údaje o výrobku -> vlastnosti -> hodnoty, <strong Text</strong> umožňuje ručné zadanie zatiaľ čo <strong>vyberte</strong> umožňuje pre-nakonfigurované podmienky v rozbaľovacom zozname.

en: Default sort order
sk_SK: Základné radenie

en: Custom ordering
sk_SK: Vlastné radenie

en: Term ID
sk_SK: ID vlastnosti

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sk_SK: Určuje poradie zoradenia pojmov na produktových stránkach rozhraní obchodu. Ak používate vlastné poradie, môžete pretiahnuť podmienky v tomto atribúte.

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Attributes
sk_SK: Vlastnosti

en: Order by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Terms
sk_SK: Podmienky

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Configure terms
sk_SK: Nastavenie podmienok

en: No attributes currently exist.
sk_SK: V súčasnej dobe neexistujú žiadne vlastnosti.

en: Add New Attribute
sk_SK: Pridať novú vlastnosť

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
sk_SK: Vlastnosti umožňujú definovať ďalšie údaje o produkte, ako je napríklad veľkosť alebo farba. Tieto vlastnosti môžete použiť v obchode na vedľajšom paneli pomocou widgetu "layered nav" . Upozornenie: vlastnosť nemožno neskôr premenovať.

en: Add Attribute
sk_SK: Pridať vlastnosť

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať túto vlastnosť?

en: WooCommerce Recent Reviews
sk_SK: E-shop - posledné recenzie

en: WooCommerce Status
sk_SK: Stav E-shopu

en: <strong>%s</strong> sales this month
sk_SK: <strong>%s</strong> predaj tento mesiac

en: %s top seller this month (sold %d)
sk_SK: %s najpredávanejšie tento mesiac (predal %d)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sk_SK[0]: <strong>%s objednávka</strong> čaká na spracovanie
sk_SK[1]: <strong>%s objednávky</strong> čakajú na spracovanie
sk_SK[2]: <strong>%s objednávok</strong> čaká na spracovanie

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sk_SK[0]: <strong>%s objednávka</strong> v poradí
sk_SK[1]: <strong>%s objednávky</strong> v poradí
sk_SK[2]: <strong>%s objednávok</strong> v poradí

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sk_SK[0]: <strong>%s produkt</strong> s nízkym stavom na sklade
sk_SK[1]: <strong>%s produkty</strong> s nízkym stavom na sklade
sk_SK[2]: <strong>%s produktov</strong> s nízkym stavom na sklade

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sk_SK[0]: <strong>%s produkt</strong> nie je skladom
sk_SK[1]: <strong>%s produkty</strong> nie sú skladom
sk_SK[2]: <strong>%s produktov</strong> nie je skladom

en: out of 5
sk_SK: z 5

en: reviewed by
sk_SK: skontroloval

en: There are no product reviews yet.
sk_SK: Zatiaľ žiadne recenzie na tento produkt.

en: Make a duplicate from this product
sk_SK: Urobiť duplikát tohto produktu

en: Duplicate
sk_SK: Duplikát

en: Copy to a new draft
sk_SK: Nový návrh kopírovaním

en: No product to duplicate has been supplied!
sk_SK: Nijaký produkt nebol dodaný duplicitne.

en: Product creation failed, could not find original product:
sk_SK: Vytvorenie produktu zlyhalo, pôvodný produkt nenájdený:

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please read the documentation.
sk_SK: Ďakujeme, že používate WooCommerce :) Ak budete potrebovať pomoc s použitím alebo rozšírenie WooCommerce, prečítajte si prosím dokumentáciu.

en: WooCommerce Documentation
sk_SK: E-shop dokumentácia

en: Developer API Docs
sk_SK: API vývojárske dokumenty

en: Support
sk_SK: Podpora

en: After <a href="%s">reading the documentation</a>, for further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a>, or if you have access as a WooThemes customer, <a href="%s">our support desk</a>.
sk_SK: Po <a href="%s">prečítaní dokumentácie</a>, pre ďalšiu pomoc môžete použiť <a href="%s">komunitné fórum</a>, alebo ak máte prístup ako zákazník WooThemes, <a href="%s">naše oddelenie technickej podpory </a>.

en: Before asking for help we recommend checking the status page to identify any problems with your configuration.
sk_SK: Skôr ako požiadate o pomoc, odporúčame skontrolovať stránku stavu systému, aby ste zistili prípadné problémy s konfiguráciou.

en: System Status
sk_SK: Stav systému

en: Community Support
sk_SK: Komunitná podpora

en: Customer Support
sk_SK: Zákaznícka podpora

en: Found a bug?
sk_SK: Našli ste chybu?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. Be as descriptive as possible and please include your <a href="%s">system status report</a>.
sk_SK: Ak zistíte chybu vo WooCommerce jadre, môžete vytvoriť lístok cez <a href="%s">GitHub otázky</a>. Uistite sa, že ste si prečítali <a href="%s">príspevok na obsluhu</a> pred odoslaním správy. Nech je čo najvýstižnejšis a uveďte svoju správu o stave systému <a href="%s">Správa o stave systému</a>.

en: Report a bug
sk_SK: Nahlásiť chybu

en: For more information:
sk_SK: Viac informácií:

en: About WooCommerce
sk_SK: O E-shope

en: Project on WordPress.org
sk_SK: Projekt na WordPress.org

en: Project on Github
sk_SK: Projekt na Github

en: Official Extensions
sk_SK: Oficiálne rožšírenia

en: Official Themes
sk_SK: Oficiálne témy

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
sk_SK: Sadzby daní WooCommerce (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sk_SK: Importuje <strong>sadzby daní</strong> do vašeho obchodu pomocou súboru csv.

en: Reports
sk_SK: Zostavy

en: WooCommerce Settings
sk_SK: Nastavenie e-shopu

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
sk_SK: E-shop doplnky

en: Add-ons
sk_SK: Doplnky

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sk_SK: Objednávky

en: Product permalink base
sk_SK: Slug pre trvalý odkaz produktu

en: Product category base
sk_SK: Slug pre kategóriu produktu

en: Product tag base
sk_SK: Slug pre značku produktu

en: Product attribute base
sk_SK: Slug pre vlastnosť produktu

[ctx: slug]
en: product-category
sk_SK: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
sk_SK: znacka-produktu

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
sk_SK: Tieto nastavenia kontorlujú trvalé odkazy k produktom. Tieto nastavenia sa použijú iba ak nepoužívate <strong>"štandardné" trvalé odkazy</strong>.

[ctx: default-slug]
en: shop
sk_SK: obchod

[ctx: default-slug]
en: product
sk_SK: produkt

en: Default
sk_SK: Štandardné

en: Product
sk_SK: Produkt

en: Shop base
sk_SK: Obchod

en: Shop base with category
sk_SK: Slug pre obchod a kategóriu

en: Custom Base
sk_SK: Vlastný slug

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
sk_SK: Zadajte vlastný slug. Slug<strong>musí</strong> byť nastavený, inak WordPress použije základný.

[ctx: slug]
en: product
sk_SK: produkt

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
sk_SK: Produkt aktualizovaný.  <a href="%s">Zobraziť produkt</a>

en: Custom field updated.
sk_SK: Vlastné pole aktualizované.

en: Custom field deleted.
sk_SK: Vlastné pole vymazané.

en: Product updated.
sk_SK: Produkt aktualizovaný.

en: Product restored to revision from %s
sk_SK: Produkt obnovený na verziu z %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
sk_SK: Produkt publikovaný. <a href="%s">Zobraziť produkt</a>

en: Product saved.
sk_SK: Produkt uložený.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sk_SK: Produkt odoslaný. <a target="_blank" href="%s">Náhľad produktu</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
sk_SK: Produkt naplánovaný na <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Náhľad produktu</a>

en: M j, Y @ G:i
sk_SK: G:i, j. n. Y

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sk_SK: Koncept produktu uložený. <a target="_blank" href="%s">Náhľad produktu</a>

en: Order updated.
sk_SK: Objednávka aktualizovaná.

en: Order restored to revision from %s
sk_SK: Objednávka obnovená na verziu z %s

en: Order saved.
sk_SK: Objednávka uložená.

en: Order submitted.
sk_SK: Objednávka odoslaná.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk_SK: Objednávka naplánovaná na:<strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
sk_SK: Koncept objednávky aktualizovaný.

en: Coupon updated.
sk_SK: Kupón aktualizovaný.

en: Coupon restored to revision from %s
sk_SK: Kupón obnovný na verziu z %s

en: Coupon saved.
sk_SK: Kupón uložený.

en: Coupon submitted.
sk_SK: Kupón odoslaný.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk_SK: Kupón plánovaný na: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon draft updated.
sk_SK: Koncept kupónu uložený.

en: Customer Billing Address
sk_SK: Fakturačná adresa zákazníka

en: First name
sk_SK: Krstné meno

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Company
sk_SK: Spoločnosť

en: Address 1
sk_SK: Adresa 1

en: Address 2
sk_SK: Adresa 2

en: City
sk_SK: Mesto

en: Postcode
sk_SK: PSČ

en: State/County
sk_SK: Štát / kraj

en: State/County or state code
sk_SK: Štát / kraj alebo kód štátu

en: Country
sk_SK: Krajina

en: 2 letter Country code
sk_SK: 2 znaky dlhý kód krajiny

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Customer Shipping Address
sk_SK: Doručovacia adresa zákazníka

en: Read
sk_SK: Čítať

en: Write
sk_SK: Zapísať

en: Read/Write
sk_SK: Čítať/Zapísať

en: WooCommerce API Keys
sk_SK: WooCommerce API kľúče

en: Generate API Key
sk_SK: Generovanie API kľúča

en: Consumer Key:
sk_SK: Zákaznícky kľúč:

en: Consumer Secret:
sk_SK: Zákaznícke tajomstvo:

en: Permissions:
sk_SK: Oprávnenia:

en: Revoke API Key
sk_SK: Odvolanie API kľúča

en: Orders
sk_SK: Objednávky

en: Sales by date
sk_SK: Predaj podľa dátumu

en: Sales by product
sk_SK: Predaj podľa produktu

en: Sales by category
sk_SK: Predaj podľa kategórie

en: Coupons by date
sk_SK: Kupóny podľa dátumu

en: Customers
sk_SK: Zákazníci

en: Customers vs. Guests
sk_SK: Zákazníci vs. neregistrovaný

en: Customer List
sk_SK: Zoznam zákazníkov

en: Stock
sk_SK: Sklad

en: Low in stock
sk_SK: Nízky stav skladu

en: Out of stock
sk_SK: Nie je na sklade

en: Most Stocked
sk_SK: Najviac na sklade

en: Taxes
sk_SK: Dane

en: Taxes by code
sk_SK: Dane podľa kódu

en: Taxes by date
sk_SK: Dane podľa dátumu

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sk_SK: Akcia sa nepodarila. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: Your settings have been saved.
sk_SK: Vaše nastavenia boli uložené.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sk_SK: Uskutočnené zmeny sa stratia, ak odídete z tejto stránky.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sk_SK: Nastavenia veľkosti obrázku boli vypnuté, nakoľko hodnoty boli prepísané filtrom.

en: Select a page&hellip;
sk_SK: Vyberte stránku&hellip;

en: Choose a country&hellip;
sk_SK: Vyberte krajinu&hellip;

en: Choose countries&hellip;
sk_SK: Vyberte krajiny&hellip;

en: Select all
sk_SK: Vybrať všetky

en: Select none
sk_SK: Nevybrať žiadny

en: Product Transients Cleared
sk_SK: Vyčistené transienty produktu

en: %d Transients Rows Cleared
sk_SK: Počet vyčistených riadkov transientov: %d

en: Roles successfully reset
sk_SK: Role úspešne obnovené

en: Terms successfully recounted
sk_SK: Podmienky úspešne vysvetlené

en: Sessions successfully cleared
sk_SK: Sessions úspešne vyčistené

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
sk_SK: Všetky chýbajúce WooCommerce stránky boli úspešne nainštalované.

en: Tax rates successfully deleted
sk_SK: Daňové sadzby úspešne zmazané

en: There was an error calling %s::%s
sk_SK: Nastala chyba s názvom %s::%s

en: There was an error calling %s
sk_SK: Nastala chyba s názvom %s

en: Your changes have been saved.
sk_SK: Vaše nastavenia boli uložené.

en: WC Transients
sk_SK: WC Transienty

en: Clear transients
sk_SK: Vyčistiť transienty

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sk_SK: Tento nástroj vymaže transienty medzipamäte produktu/obchodu.

en: Expired Transients
sk_SK: Vypršané transienty

en: Clear expired transients
sk_SK: Vyčistiť vypršané transienty

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sk_SK: Tento nástroj vymaže všetky expirované transienty z WordPressu.

en: Term counts
sk_SK: Počty vlastností

en: Recount terms
sk_SK: Vysvetliť vlastnosti

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sk_SK: Tento nástroj vysvetľuje vlastnosti - užitočný pri zmene vašich nastavení ktoré schovávajú produkty z katalógu.

en: Capabilities
sk_SK: Obnova právomocí

en: Reset capabilities
sk_SK: Obnoviť právomoci

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sk_SK: Tento nástroj obnoví role administrátorov, zákazníkov a shop_manager na základné. Použite toto nastavenie ak nemáte prístup ku všetkých administrátorským stránkam WooCommerce.

en: Customer Sessions
sk_SK: Zákaznícke relácie

en: Clear all sessions
sk_SK: Vyčistiť všetky relácie

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
sk_SK: <strong class="red">Varovanie</strong> Tento nástroj vymaže všetky relačné dáta zákazníkov z databázy vrátane aktívnych košíkov.

en: Install WooCommerce Pages
sk_SK: Nainštalovať stránky WooCommerce

en: Install pages
sk_SK: Nainštalovať stránky

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sk_SK: <strong class="red">Poznámka:</strong> Tento nástroj nainštaluje všetky chýbajúce WooCommerce stránky. Stránky už definované a nastavené nebudú nahradené.

en: Delete all WooCommerce tax rates
sk_SK: Odstrániť všetky daňové sadzby WooCommerce

en: Delete ALL tax rates
sk_SK: Odstrániť všetky daňové sadzby

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
sk_SK: <strong class="red">Poznámka:</strong> Táto voľba zmaže všetky vaše daňové sadzby, používať s opatrnosťou.

en: Display type
sk_SK: Spôsob zobrazenia

en: Products
sk_SK: Produkty

en: Subcategories
sk_SK: Podkategórie

en: Both
sk_SK: Obe

en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

en: Upload/Add image
sk_SK: Nahrať / Pridať obrázok

en: Remove image
sk_SK: Odstrániť obrázok

en: Use image
sk_SK: Použiť obrázok

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
sk_SK: Kategórie produktov sa spravujú tu. Pre zmenu poradia na stránke použite funkciu ťahaj a pusť. Pre zobrazenie viacerých kategórií zvoľte odkaz "nastavenia obrazovky" na vrchu stránky.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
sk_SK: Prepravné triedy môžu byť používané na spájanie podobných produktov. Tieto skupiny potom môžu byť použité konkrétnymi metódami prepravy a poskytovať rozličné sadzby pre rozličné produkty.

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Welcome to WooCommerce
sk_SK: Vitajte vo Woocommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
sk_SK: Vitajte vo Woocommerce %s

en: Thanks, all done!
sk_SK: Ďakujeme, všetko je hotové!

en: Thank you for updating to the latest version!
sk_SK: Ďakujeme vám za aktualizáciu na najnovšiu verziu!

en: Thanks for installing!
sk_SK: Vďaka za inštaláciu!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable, and secure than ever before. We hope you enjoy it.
sk_SK: %s WooCommerce %s je silnejšie, stabilnejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Dúfame, že si ho užijete.

en: Version %s
sk_SK: Verzia %s

en: Docs
sk_SK: Dokumenty

en: What's New
sk_SK: Čo je nové

en: Credits
sk_SK: Uznanie

en: Translators
sk_SK: Prekladatelia

en: A new RESTful API developers will &#10084;
sk_SK: A noví vývojári budú &#10084; REST API

en: Access your data from 3rd party applications
sk_SK: Prístup k dátam z aplikácií 3. strán

en: Authentication to keep data secure
sk_SK: Overenie, aby údaje boli v bezpečí

en: Authentication for the REST API is performed using HTTP Basic Auth if you have SSL enabled, or signed according to the <a href="http://tools.ietf.org/html/rfc5849">OAuth 1.0a</a> specification if you don't have SSL. Data is only available to authenticated users.
sk_SK: Autentifikácia pre REST API je vykonávaná buď použitím základnej HTTP autentifikácie keď je povolené SSL, alebo podpisom podľa <a href="http://tools.ietf.org/html/rfc5849">OAuth 1.0a</a> špecifikácie keď SSL povolené nie je. Dáta sú dostupné iba pre autentifikovaných užívateľov.

en: UI and reporting improvements
sk_SK: UI a zlepšenie správ

en: Simplified order UI
sk_SK: Zjednodušené objednávkové UI

en: The orders panel has seen significant improvement to both the totals panel, and line item display making editing new and existing orders a breeze.
sk_SK: Panel objednávok bol podstatne vylepšený v panely súčtov a v zobrazení položiek v riadku, čo výrazne zjednodušilo vytváranie a upravovanie objednávok.

en: Item meta has also been optimised and can now be viewed as HTML rather than stuck in a text input.
sk_SK: Položka meta bola taktiež optimalizovaná a teraz sa dá prezerať ako HTML namiesto uviaznutia v zadávaní textu

en: Improved Reporting
sk_SK: Lepšie správy

en: Separated integrations
sk_SK: Oddelené integrácie

en: New separate plugins
sk_SK: Nové samostatné pluginy

en: Google Analytics
sk_SK: Google Analytika

en: Add Google Analytics eCommerce tracking to your WooCommerce store.
sk_SK: Pridať Google Analytics eCommerce do WooCommerce obchodu na sledovanie.

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Integrate WooCommerce with Piwik and the WP-Piwik plugin.
sk_SK: Integrácia WooCommerce s Piwik a WP-Piwik plugin.

en: ShareThis
sk_SK: Zdieľajte

en: Add social network sharing buttons to products using ShareThis.
sk_SK: Pridajte tlačidlá pre zdieľanie produktov na sociálnych sieťach, ktoré používajú ShareThis.

en: Add social network sharing buttons to products using Sharedaddy.
sk_SK: Pridajte tlačidlá pre zdieľanie produktov na sociálnych sieťach, ktoré používajú Sharedaddy.

en: Let users share their carts for a discount using the ShareYourCart service.
sk_SK: Umožnite užívateľom zdieľať svoje nákupné košíky pre zľavu pomocou ShareYourCart služby.

en: Under the Hood
sk_SK: Pod kapotou

en: PayPal PDT support
sk_SK: PayPal PDT podpora

en: PayPal Data Transfer (PDT) is an alternative for PayPal IPN which sends back the status of an order when a customer returns from PayPal.
sk_SK: PayPal Data Transfer (PDT) je alternatíva pre PayPal IPN ktorý posiela späť stav objednávky keď sa zákazník vráti z PayPal-u.

en: Stylesheet separation
sk_SK: Oddelenie štýlov

en: New endpoints
sk_SK: Nové koncové body

en: Default credit card form for gateways
sk_SK: Predvolený formulár kreditných kariet pre platobné brány

en: Coupon limits per customer
sk_SK: Limity kupónov na zákazníka

en: Additional price display options
sk_SK: Ďalšie možnosti zobrazenia cien

en: Review improvements
sk_SK: Prezri vylepšenia

en: Go to WooCommerce Settings
sk_SK: Ísť na nastavenia WooCommerce

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce/blob/master/CONTRIBUTING.md">Contribute to WooCommerce</a>.
sk_SK: WooCommerce je vyvíjaný a udržiavaný celosvetovým tímom zapalených osobností a úžasnou komunitou vývojárov. Chceli by ste tu vidieť svoje meno? <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce/blob/master/CONTRIBUTING.md">Zapojte sa do tímu WooCommerce</a>.

en: View %s
sk_SK: Zobraziť %s

en: HTML Email Template
sk_SK: Šablóna emailu

en: Sorry, there has been an error.
sk_SK: Ľutujeme, nastala chyba.

en: The file does not exist, please try again.
sk_SK: Súbor neexistuje, prosím skúste znova.

en: The CSV is invalid.
sk_SK: CSV súbor je chybný

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates and skipped <strong>%s</strong>.
sk_SK: Import kompletný - importovaných <strong>%s</strong>sadzieb daní a vynechaných <strong>%s</strong>.

en: All done!
sk_SK: Hotovo!

en: View Tax Rates
sk_SK: Zobraziť sadzby daní

en: Import Tax Rates
sk_SK: Importovať sadzby daní

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sk_SK: Vitajte! Nahrajte CSV súbor obsahujúci sadzby daní do vašeho obchodu. Vyberte .csv súbor pre nahranie a kliknite na "Nahrať súbor a importovať"

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sk_SK: Sadzby daní musia byť presne definované v špecifickom poradí (10 stĺpcov).<a href="%s">Kliknite sem pre stiahnutie vzoru</a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sk_SK: Predtým než nahráte váš súbor, potrebujete odstrániť nasledujúcu chybu:

en: Choose a file from your computer:
sk_SK: Vyberte súbor z vášho počítača:

en: Maximum size: %s
sk_SK: Maximálna veľkosť: %s

en: OR enter path to file:
sk_SK: alebo zadajte cestu k súboru:

en: Delimiter
sk_SK: Oddeľovač

en: Upload file and import
sk_SK: Nahrať súbor a importovať

en: Product Image
sk_SK: Obrázok produktu

en: Remove product image
sk_SK: Odstrániť obrázok produktu

en: Set product image
sk_SK: Nastaviť obrázok produktu

en: Product name
sk_SK: Názov produktu

en: Catalog/search
sk_SK: Katalóg/hľadať

en: Catalog
sk_SK: Katalóg

en: Search
sk_SK: Hľadanie

en: Hidden
sk_SK: Skrytý

en: Catalog visibility:
sk_SK: Viditeľnosť katalógu:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
sk_SK: Definuje kruh v ktorom by mal byť produkt viditeľný. Produkt bude stále priamo dostupný.

en: Enable this option to feature this product.
sk_SK: Povoliť túto možnosti pre odporúčanie tohto produktu

en: Featured Product
sk_SK: Odporúčaný produkt

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: SKU
sk_SK: Katalógové číslo

en: Price
sk_SK: Cena

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Edit this item
sk_SK: Upraviť túto položku

en: Edit this item inline
sk_SK: Upraviť túto položku v riadku

en: Quick&nbsp;Edit
sk_SK: Rýchla&nbsp;úprava

en: Restore this item from the Trash
sk_SK: Obnoviť túto položku z koša

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Move this item to the Trash
sk_SK: Presunúť do koša

en: Trash
sk_SK: Kôš

en: Delete this item permanently
sk_SK: Vymazať túto položky natrvalo

en: Delete Permanently
sk_SK: Vymazať natrvalo

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Náhľad &#8220;%s&#8221;

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: View &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Zobraziť &#8220;%s&#8221;

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: Grouped
sk_SK: Zoskupené

en: External/Affiliate
sk_SK: Externé/Príbuzné

en: Virtual
sk_SK: Virtuálne

en: Downloadable
sk_SK: Na stiahnutie

en: Simple
sk_SK: Jednoduchý

en: Variable
sk_SK: Variabilný

en: Toggle featured
sk_SK: Prepnúť odporúčania

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: In stock
sk_SK: Na sklade

en: Sort Products
sk_SK: Triedenie produktov

en: Show all product types
sk_SK: Zobraziť všetky typy produktov

en: Grouped product
sk_SK: Zoskupený produkt

en: External/Affiliate product
sk_SK: Externý/príbuzný produkt

en: Variable product
sk_SK: Variabilný produkt

en: Simple product
sk_SK: Jednoduchý produkt

en: Coupon code
sk_SK: Kód kupónu

en: Description (optional)
sk_SK: Popis kupónu

en: Code
sk_SK: Kód

en: Coupon type
sk_SK: Typ kupónu

en: Coupon amount
sk_SK: Hodnota kupónu

en: Description
sk_SK: Popis

en: Product IDs
sk_SK: Číslo ID produktu

en: Usage / Limit
sk_SK: Použté/limit

en: Expiry date
sk_SK: Dátum platnosti

en: Edit coupon
sk_SK: Upraviť kupón

en: Show all types
sk_SK: Zobraziť všetky typy

en: Status
sk_SK: Stav

en: Order
sk_SK: Objednávka

en: Purchased
sk_SK: Kúpiť

en: Ship to
sk_SK: Odoslať na

en: Customer Message
sk_SK: Spresňujúce pokyny

en: Order Notes
sk_SK: Poznámky k objednávke

en: Total
sk_SK: Cena spolu

en: Actions
sk_SK: Akcia

en: Unpublished
sk_SK: Nevydané

en: Y/m/d g:i:s A
sk_SK: d. m. y g:i:s A

en: Y/m/d
sk_SK: d. m. y

en: Via
sk_SK: Cez

en: %d item | %d items
sk_SK[0]: %d položka
sk_SK[1]: %d položky
sk_SK[2]: %d položiek

en: plus %d other note | plus %d other notes
sk_SK[0]: a %d ďalšia poznámka
sk_SK[1]: a %d ďalšie poznámky
sk_SK[2]: a %d ďalších poznámok

en: %d note | %d notes
sk_SK[0]: %d poznámka
sk_SK[1]: %d poznámky
sk_SK[2]: %d poznámok

en: Billing:
sk_SK: Fakturácia:

en: Guest
sk_SK: Neregistrovaný

en: %s by %s
sk_SK: %s / %s

en: Processing
sk_SK: Spracováva sa

en: Complete
sk_SK: Dokončiť

en: Show all statuses
sk_SK: Zobraziť všetky stavy

en: Show all customers
sk_SK: Zobraziť všetkých zákazníkov

en: Mark processing
sk_SK: Označiť ako "spracováva sa"

en: Mark on-hold
sk_SK: Označiť ako "v poradí"

en: Mark completed
sk_SK: Označiť ako "vybavená"

en: Order status changed by bulk edit:
sk_SK: Stav objednávky zmenený hromadne, upraviť:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
sk_SK[0]: Stav objednávky zmenený.
sk_SK[1]: Stav %s objednávok zmenený.
sk_SK[2]: Stav %s objednávok zmenený.

en: Insert into %s
sk_SK: Pridané k %s

en: Uploaded to this %s
sk_SK: Nahrané k %s

en: Product Short Description
sk_SK: Krátky popis produktu

en: Product Data
sk_SK: Údaje o produkte

en: Product Gallery
sk_SK: Galéria produktu

en: Order Data
sk_SK: Informácie o objednávke

en: Order Items
sk_SK: Položky objednávky

en: Order Totals
sk_SK: Celková čiastka objednávky

en: Downloadable Product Permissions
sk_SK: Povolenia produktov na stiahnutie

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sk_SK: Poznámka: Povolenia pre položky objednávky budú automaticky udelené keď sa zmení stav objednávky(spracúva sa/vybavená).

en: Order Actions
sk_SK: Akcie objednávky

en: Coupon Data
sk_SK: Údaje kupónu

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: Reviews
sk_SK: Recenzie

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Usage Restriction
sk_SK: Obmedzenie prístupu

en: Usage Limits
sk_SK: Limit využitia

en: Discount type
sk_SK: Typ zľavy

en: Value of the coupon.
sk_SK: Hodnota kupónu.

en: Allow free shipping
sk_SK: Povoliť dopravu zdarma

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled with the "must use coupon" setting.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak kupón obsahuje prepravu zdarma. <a href="%s">Preprava zdarma</a> musí byť povolená s nastaveniami "musí použiť kupón".

en: Apply before tax
sk_SK: Použíť pred zdanením

en: Check this box if the coupon should be applied before calculating cart tax.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak chcete aby kupón bol použitý pred vypočítaním dane košíka.

en: Coupon expiry date
sk_SK: Dátum platnosti kupónu

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
sk_SK: DD-MM-YYYY

en: Minimum spend
sk_SK: Minimálna suma

en: No minimum
sk_SK: Bez minimálnej sumy

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
sk_SK: Toto pole vám dovoľuje nastaviť minimálnu sumu pre použitie kupónu.

en: Individual use only
sk_SK: Individuálne použitie

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak chcete aby kupón nebolo možné použiť s inými kupónmi.

en: Exclude sale items
sk_SK: Vyňať položky v zľave

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak nechcete aby kupón bol použitý na položky v zľave. Kupón na položku bude fungovať iba na konkrétnu položku. Kupón na košík bude fungovať iba ak v košíku nebude žiadna položka v zľave.

en: Search for a product&hellip;
sk_SK: Hľadať produkt&hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
sk_SK: Produkty ktoré sa musia nachádzať v košíku pre použitie kupónu, alebo pre "Zľavy produktov" ktorých produkty sú zlacnené.

en: Exclude products
sk_SK: Vyňať produkty

en: Search for a product…
sk_SK: Hľadať produkt ...

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
sk_SK: Produkty ktoré sa nesmú nachádzať v košíku pre použitie kupónu, alebo pre "Zľavy produktov" ktorých produkty nie sú zlacnené.

en: Product categories
sk_SK: Kategórie produktov

en: Any category
sk_SK: Ľubovoľná kategória

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
sk_SK: Produkt musí byť v tejto kategórii aby kupón zostal platný, alebo pre "Zľavy produktov" ktorých produkty v týchto kategóriách budú zlacnené.

en: Exclude categories
sk_SK: Vyňať kategórie

en: No categories
sk_SK: Žiadne kategórie

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
sk_SK: Produkt nemusí byť v tejto kategórii aby kupón zostal platný, alebo pre "Zľavy produktov" ktorých produkty v týchto kategóriách nebudú zlacnené.

en: Email restrictions
sk_SK: Obmedzenia emailu

en: No restrictions
sk_SK: Žiadne obmedzenia

en: Usage limit per coupon
sk_SK: Limit použitia kupónu

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
sk_SK: Neobmedzené použitie

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sk_SK: Koľko krát môže byť kupón použitý než vyprší jeho platnosť.

en: Limit usage to X items
sk_SK: Obmedziť použitie na X položiek

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
sk_SK: Použiť pre všetky kvalifikované položky v košíku

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sk_SK: Maximálny počet jednotlivých položiek na ktoré možno použiť kupón, keď používate zľavy výrobkov. Ponechajte prázdne, a použije sa na všetky kvalifikované položky v košíku.

en: Usage limit per user
sk_SK: Limit použitiea pre užívateľa

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sk_SK: Koľkokrát môže byť použitý kupón inviduálnym užívateľom. Používa fakturačný e-mail pre neregistrovaných, a ID užívateľa pre prihlásených užívateľov.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sk_SK: Kupón už existuje - zákazníci budú využívať poslednú verziu tohto kupónu.

en: Resend order emails
sk_SK: Znova odoslať emaily objednávky

en: Generate Download Permissions
sk_SK: Generovanie oprávnení stiahnutia

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Move to Trash
sk_SK: Presunúť do koša

en: Save Order
sk_SK: Uložiť objednávku

en: Save/update the order
sk_SK: Uložiť / aktualizovať objednávku

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Select a country&hellip;
sk_SK: Vyberte krajinu&hellip;

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Order Details
sk_SK: Podrobnosti o objednávke

en: Order number
sk_SK: Číslo objednávky

en: Customer IP:
sk_SK: IP zákazníka:

en: General Details
sk_SK: Hlavné detaily

en: Order date:
sk_SK: Dátum objednávky

en: Order status:
sk_SK: Stav objednávky:

en: Customer:
sk_SK: Zákazník:

en: Billing Details
sk_SK: Fakturačné údaje

en: Address
sk_SK: Adresa

en: No billing address set.
sk_SK: Nebola nastavená žiadna fakturačná adresa.

en: Payment Method
sk_SK: Spôsob platby

en: Load billing address
sk_SK: Nahrať fakturačnú adresu

en: Payment Method:
sk_SK: Spôsob platby:

en: N/A
sk_SK: -

en: Other
sk_SK: Iné

en: Shipping Details
sk_SK: Údaje pre doručenie

en: No shipping address set.
sk_SK: Nebola nastavená žiadna adresa doručenia.

en: Customer Note
sk_SK: Poznámka zákazníka

en: Load shipping address
sk_SK: Nahrať adresu doručenia

en: Copy from billing
sk_SK: Skopírovať z fakturačnej

en: Customer Note:
sk_SK: Poznámka zákazníka:

en: Customer's notes about the order
sk_SK: Poznámka zákazníka k objednávke

en: File %d
sk_SK: Súbor %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
sk_SK: Hľadať produkt na stiahnutie&hellip;

en: Grant Access
sk_SK: Udeliť prístup

en: Item
sk_SK: Produkt

en: Tax&nbsp;Class
sk_SK: Daň&nbsp;Názov

en: Qty
sk_SK: Počet ks

en: Tax
sk_SK: DPH

en: Delete Lines
sk_SK: Vymazať riadky

en: Stock Actions
sk_SK: Funkcie skladu

en: Reduce Line Stock
sk_SK: Znížiť sklad riadku

en: Increase Line Stock
sk_SK: Zvýšiť sklad riadku

en: Add item(s)
sk_SK: Pridať položku/položky

en: Add fee
sk_SK: Pridať poplatok

en: added %s ago
sk_SK: pridané pred %s

en: by %s
sk_SK: %s

en: Delete note
sk_SK: Vymazať poznámku

en: There are no notes for this order yet.
sk_SK: K tejto objednávke nie sú k dispozícii zatiaľ žiadne poznámky.

en: Add note
sk_SK: Pridať poznámku

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sk_SK: Napíšte si vlastnú poznámku, alebo pridajte poznámku zákazníka, ktorú uvidí vo svojej objednávke a na stránke, kde ju sleduje.

en: Customer note
sk_SK: Poznámka zákazníka

en: Private note
sk_SK: Súkromné poznámky

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Shipping
sk_SK: Doprava

en: + Add shipping cost
sk_SK: + Pridať dopravné náklady

en: These are the shipping and handling costs for the order.
sk_SK: Jedná sa o náklady na dopravu a manipuláciu na objednávku.

en: + Add tax row
sk_SK: + Pridať daňový riadok

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
sk_SK: Tieto riadky obsahujú dane pre túto objednávku. Toto uprednostní zobrazenie viacerých alebo zložených daní radšej ako iba celkový súčet.

en: Order Discount
sk_SK: Zľava na objednávku

en: This is the total discount applied after tax.
sk_SK: Toto je celá výška zľavy po zdanení.

en: Order Total
sk_SK: Objednávka celkom

en: Calculate Tax
sk_SK: Spolu dane

en: Calculate Total
sk_SK: Spolu celkom

en: Product Type
sk_SK: Typ produktu

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
sk_SK: Virtuálne produkty sú nehmotné a nemôžu byť zaslané.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sk_SK: Prístup k stiahnuteľným produktom dostanete po zaplatení.

en: Inventory
sk_SK: Sklad

en: Linked Products
sk_SK: Spojené produkty

en: Variations
sk_SK: Varianty

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: Stock Keeping Unit
sk_SK: Jednotka držania skladu

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sk_SK: Kód odkazuje na skladovú jednotku, jedinečný identifikátor pre každý jednotlivý produkt a služby, ktoré je možné zakúpiť.

en: Product URL
sk_SK: URL adresa produktu

en: Enter the external URL to the product.
sk_SK: Zadajte externú URL adresu produktu.

en: Button text
sk_SK: Text tlačítka

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sk_SK: Kúpiť produkt

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sk_SK: Text sa zobrazí na tlačidle odkazujúcom na externý produkt.

en: Regular Price
sk_SK: Normálna cena

en: Sale Price
sk_SK: Cena po zľave

en: Schedule
sk_SK: Plán

en: Sale Price Dates
sk_SK: Platnosť ceny po zľave

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sk_SK: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sk_SK: Do&hellip;

en: Downloadable Files
sk_SK: Stiahnuteľné súbory

en: This is the name of the download shown to the customer.
sk_SK: Názov atribútu (zobrazené na front-end).

en: File URL
sk_SK: URL súboru

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to.
sk_SK: Toto je URL alebo absolútna cesta k súboru, ku ktorej dostane zákazník prístup.

en: Add File
sk_SK: Pridať súbor

en: Download Limit
sk_SK: Limit sťahovania

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzene

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sk_SK: Nechajte prázdne pre neobmedzené sťahovanie.

en: Download Expiry
sk_SK: Sťahovanie expiruje

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sk_SK: Zadajte počet dní po ktorých sťahovanie vyprší, alebo nechajte prázdne.

en: Download Type
sk_SK: Typ súboru na prevzatie

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
sk_SK: Vyberte typ sťahovanie - to ovláda <a href="%s">schéma</a>.

en: Standard Product
sk_SK: Štandardný produkt

en: Application/Software
sk_SK: Aplikácia/Program

en: Music
sk_SK: Hudba

en: Tax Status
sk_SK: Stav zdaniteľnosti

en: Taxable
sk_SK: Zdaniteľný

en: Shipping only
sk_SK: Poštovné len

[ctx: Tax status]
en: None
sk_SK: Žiadny

en: Standard
sk_SK: Štandardné

en: Tax Class
sk_SK: Sadzba dane

en: Manage stock?
sk_SK: Správa skladu?

en: Enable stock management at product level (not needed if managing stock at variation level)
sk_SK: Povoliť riadenie zásob na úrovni produktov (nie je potrebné, ak je riadenie zásob na úrovni variácie)

en: Stock Qty
sk_SK: Na sklade

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sk_SK: Počet skladom. Ak je tento produkt variabilný, táto hodnota bude používaná pre kontrolu skladu všetkých variánt, pokiaľ sklad nenastavíte na úrovni variácie.

en: Stock status
sk_SK: Stav skladu

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sk_SK: Kontroluje ako je produkt označený na stránke (skladom/nie je skladom).

en: Allow Backorders?
sk_SK: Povoliť nákup na objednávku? (Tovar nie je na sklade, musí sa objednať od dodávateľa).

en: Do not allow
sk_SK: Nepovoliť

en: Allow, but notify customer
sk_SK: Povoliť, ale informovať zákazníka

en: Allow
sk_SK: Povoliť

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed for this product and variations. If enabled, stock quantity can go below 0.
sk_SK: Ak spravujete sklad, toto kontroluje nákup na objednávku od dodávateľa. Ak je povolené sklad môže byť nižší ako 0.

en: Sold Individually
sk_SK: Predávané individuálne

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
sk_SK: Povoľte toto ak má jedna objednávka obsahovať iba jednu túto položku

en: Weight
sk_SK: Hmotnosť

en: Weight in decimal form
sk_SK: Váha v desatinnom tvare

en: Dimensions
sk_SK: Rozmery

en: Length
sk_SK: Dĺžka

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Height
sk_SK: Výška

en: LxWxH in decimal form
sk_SK: DxŠxV v desatinnom tvare

en: No shipping class
sk_SK: Bez prepravnej triedy

en: Shipping class
sk_SK: Prepravná trieda

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sk_SK: Prepravné triedy sa používajú pri metódach prepravy spájajúcich podobné produkty.

en: Close all
sk_SK: Zavrieť všetko

en: Expand all
sk_SK: Rozbaliť všetko

en: Select terms
sk_SK: Vyberte požiadavky

en: Add new
sk_SK: Pridať novú

en: Pipe (|) separate terms
sk_SK: Zvislá čiara (|) oddeľuje výrazy

en: Custom product attribute
sk_SK: Užívateľom zadaná vlastnosť produktu

en: Save attributes
sk_SK: Uložiť vlastnosti

en: Up-Sells
sk_SK: Navýšenie predaja

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sk_SK: Navýšenie predaja označuje snahu predať drahšie riešenie zákazníkovho problému, napr. vyšší model výrobku či pokročilejšiu verziu služby.

en: Cross-Sells
sk_SK: Doplnkový predaj

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sk_SK: Doplnkovým predajom sa označujú aktivity, ktorých účelom je navýšiť celkovú objednávku zákazníka odporúčaním súvisiaceho tovaru. Za cross-selling teda napríklad môže byť považované správanie záhradníka, ktorý vám k živým kvetom ponúkne i hnojivo.

en: Choose a grouped product&hellip;
sk_SK: Vyberte zoskupené produkty&hellip;

en: Grouping
sk_SK: Zoskupovanie

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
sk_SK: Nastavte túto možnosť ak si želáte spraviť tento produkt časťou spojeného produktu.

en: Purchase Note
sk_SK: Poznámka k objednávke

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sk_SK: Zadajte poznámku pre zákazníka po nákupe.(nepovinné)

en: Menu order
sk_SK: Menu objednávky

en: Custom ordering position.
sk_SK: Vlastná pozícia objednávania.

en: Enable reviews
sk_SK: Povoliť recenzie

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
sk_SK: Skôr než pridáte varianty, pridajte a uložte nejaké vlastnosti v záložke<strong>Vlastnosti</strong>.

en: Learn more
sk_SK: Zistite viac

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sk_SK: Prepnúť &quot;Povolené&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sk_SK: Prepnúť &quot;Stiahnuteľné&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sk_SK: Prepnúť &quot;Virtuálne&quot;

en: Delete all variations
sk_SK: Vymazať všetky variácie

en: Pricing
sk_SK: Nacenenie

en: Prices
sk_SK: Ceny

en: Prices increase by (fixed amount or %)
sk_SK: Zvýšiť cenu o (fixná cena alebo %)

en: Prices decrease by (fixed amount or %)
sk_SK: Znížiť cenu o (fixná cena alebo %)

en: Sale prices
sk_SK: Ceny po zľave

en: Sale prices increase by (fixed amount or %)
sk_SK: Zvýšiť cenu po zľave o (fixná cena alebo %)

en: Sale prices decrease by (fixed amount or %)
sk_SK: Znížiť cenu po zľave o (fixná cena alebo %)

en: Downloadable products
sk_SK: Produkty na stiahnutie

en: Download limit
sk_SK: Limit sťahovania

en: Go
sk_SK: Zobraziť

en: Add Variation
sk_SK: Pridať variant

en: Link all variations
sk_SK: Prepojiť všetky varianty

en: No default
sk_SK: Bez predvoľby

en: Product SKU must be unique.
sk_SK: Katalogóvé číslo produktu musí byť unikátne.

en: Variation #%s of %s
sk_SK: Variácia #%s z %s

en: Delete image
sk_SK: Vymazať obrázok

en: Add Images to Product Gallery
sk_SK: Pridať obrázky do galérie produktu

en: Add to gallery
sk_SK: Pridať do galérie

en: Add product gallery images
sk_SK: Pridať obrázky galérie produktu

en: Revoke Access
sk_SK: Odvolať prístup

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sk_SK[0]: Stiahnuté %s krát
sk_SK[1]: Stiahnuté %s krát
sk_SK[2]: Stiahnuté %s krát

en: Downloads Remaining
sk_SK: Zostáva stiahnutí

en: Access Expires
sk_SK: Prístup vyprší

en: Fee
sk_SK: Poplatok

en: Fee Name
sk_SK: Názov poplatku

en: Tax class
sk_SK: Sadzba dane

en: Product ID:
sk_SK: Produkt ID:

en: Variation ID:
sk_SK: Číslo ID variantu:

en: Product SKU:
sk_SK: Katalógové číslo produktu:

en: Add&nbsp;meta
sk_SK: Pridať&nbsp;meta

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Before pre-tax discounts.
sk_SK: Pred zľavou pred zdanením.

en: After pre-tax discounts.
sk_SK: Po zľave pred zdanením.

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Shipping Method
sk_SK: Spôsob prepravy

en: Tax Rate
sk_SK: Sadzba dane

en: Sales Tax
sk_SK: Daň z predaja

en: Shipping Tax
sk_SK: Prepravná daň

en: File Name
sk_SK: Názov súboru

en: Choose file
sk_SK: Vybrať súbor

en: Insert file URL
sk_SK: Vložiť URL adresu

en: Any
sk_SK: Všetky

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
sk_SK: Zadajte katalógové číslo produktu tohto variantu alebo ho nechajte prázdne a použije sa katalógové číslo nadradeného produktu.

en: Stock Qty:
sk_SK: Na sklade:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
sk_SK: Zadajte počet pre zapnutie spravovania skladu pre variantu, alebo nechajte prázdne pre použite nastavení nadradeného produktu.

en: Same as parent
sk_SK: Rovnaká ako nadradená

en: Regular Price:
sk_SK: Normálna cena:

en: Variation price (required)
sk_SK: Cena variantu(vyžadovaná)

en: Sale Price:
sk_SK: Cena po zľave:

en: Cancel schedule
sk_SK: Zrušiť plán

en: Sale start date:
sk_SK: Dátum začiatku výpredaja:

en: Sale end date:
sk_SK: Dátum konca výpredaja:

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
sk_SK: Zadajte hmotnosť tohto variantu alebo ju nechajte nevyplnenú a použije sa hmotnosť nadradeného produktu.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
sk_SK: Rozmery (dĺžka &times; šírka &times; výška)

en: Shipping class:
sk_SK: Prepravná trieda:

en: Tax class:
sk_SK: Sadzba dane:

en: Download Limit:
sk_SK: Limit na sťahovanie:

en: Download Expiry:
sk_SK: Sťahovanie vyprší:

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sk_SK: Povoľte túto možnosť ak chcete pridať súbor na stiahnutie dostupný po nákupe produktu

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sk_SK: Povoľte túto možnosť ak produkt nemôže byť dodaný alebo je jeho dodanie zdarma

en: Sold %s worth in the last %d days
sk_SK: Predané v hodnote %s za posledných %d dní

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
sk_SK[0]: Predaná 1 položka za posledných %d dní
sk_SK[1]: Predané %d položky za posledných %d dní
sk_SK[2]: Predaných %d položiek za posledných %d dní

en: %s discounts in total
sk_SK: %s celkom zľavy

en: %s coupons used in total
sk_SK: %s celkom použitých kupónov

en: Year
sk_SK: Rok

en: Last Month
sk_SK: Posledný mesiac

en: This Month
sk_SK: Tento mesiac

en: Last 7 Days
sk_SK: Posledných 7 dní

en: Filter by coupon
sk_SK: Filtrovať podľa kupónu

en: Choose coupons&hellip;
sk_SK: Vybrať kupón &hellip;

en: All coupons
sk_SK: Všetky kupóny

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: No used coupons found
sk_SK: Nenašli sa žiadne kupóny v rozsahu

en: Most Popular
sk_SK: Najpopulárnejšie

en: No coupons found in range
sk_SK: Nenašli sa žiadne kupóny v rozsahu

en: Most Discount
sk_SK: Maximálna zľava

en: Number of coupons used
sk_SK: Počet použitých kupónov

en: Discount amount
sk_SK: Výška zľavy

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: No customers found.
sk_SK: Nenašli sa žiadny zákazníci

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sk_SK[0]: %s spojená predchádzajúca objednávka
sk_SK[1]: %s spojené predchádzajúce objednávky
sk_SK[2]: %s spojených predchádzajúcich objednávok

en: Search customers
sk_SK: Hľadať zákazníkov

en: View orders
sk_SK: Zobraziť objednávky

en: Link previous orders
sk_SK: Odkaz predchádzajúcej objednávky

en: Name (Last, First)
sk_SK: Meno (priezvisko, krstné)

en: Username
sk_SK: Meno užívateľa

en: Location
sk_SK: Poloha

en: Spent
sk_SK: Zaplatil

en: Last order
sk_SK: Posledná objednávka

en: %s signups in this period
sk_SK: Počet prihlásení za obdobie

en: Customer Sales
sk_SK: Celkové tržby registrovaných zákazníkov

en: Guest Sales
sk_SK: Celkové tržby neregistrovaných

en: Customer Orders
sk_SK: Celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

en: Guest Orders
sk_SK: Celkový počet objednávok neregistrovaných

en: orders
sk_SK: Objednávky

en: customer orders
sk_SK: celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

en: guest orders
sk_SK: celkový počet objednávok neregistrovaných

en: Signups
sk_SK: Počet prihlásení

en: new users
sk_SK: nový užívatelia

en: No low in stock products found.
sk_SK: Žiadny produkt nie je skoro vypredaný.

en: No out of stock products found.
sk_SK: Všetky produkty sú na sklade.

en: %s sales in %s
sk_SK: %s tržby za %s

en: Select categories&hellip;
sk_SK: Vyberte kategóriu&hellip;

en: None
sk_SK: Žiadne

en: All
sk_SK: Všetky

en: &larr; Choose a category to view stats
sk_SK: &larr; Vyberte si kategóriu pre zobrazenie štatistiky

en: %s average daily sales
sk_SK: %s Priemerný denný predaj

en: %s average monthly sales
sk_SK: Priemerný mesačný predaj %s

en: %s sales in this period
sk_SK: %s Tržby za obdobie

en: %s orders placed
sk_SK: %s zaradených objednávok

en: %s items purchased
sk_SK: %s zakúpených položiek

en: %s charged for shipping
sk_SK: %s poplatok za prepravu

en: %s worth of coupons used
sk_SK: %s hodnota použitých kupónov

en: Number of items sold
sk_SK: Počet predaných položiek

en: Number of orders
sk_SK: Počet objednávok

en: Average sales amount
sk_SK: Priemerná hodnota predaja

en: Shipping amount
sk_SK: Prepravná hodnota

en: Sales amount
sk_SK: Predajná hodnota

en: %s sales for the selected items
sk_SK: tržby za vybrané položky %s

en: %s purchases for the selected items
sk_SK: nákupy u vybraných položiek %s

en: Showing reports for:
sk_SK: Zobrazenie správ pre:

en: Reset
sk_SK: Obnoviť

en: Product Search
sk_SK: Vyhľadávač produktov

en: Top Sellers
sk_SK: Najpredávanejšie

en: No products found in range
sk_SK: Nenájdené žiadne produkty v rozsahu

en: Top Earners
sk_SK: Najviac zarábajúce

en: &larr; Choose a product to view stats
sk_SK: &larr; Vyberte si produkt, pre zobrazenie štatistiky

en: No products found.
sk_SK: Nenájdené žiadne produkty.

en: product
sk_SK: produkt

en: Parent
sk_SK: Nadradené

en: Units in stock
sk_SK: Na sklade

en: Rate
sk_SK: Sadzba

en: Tax Amount
sk_SK: DPH

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
sk_SK: Jedná sa o súčet daní tovarov "Daňové riadky" v rámci vašich objednávok.

en: Shipping Tax Amount
sk_SK: DPH za poštovné

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
sk_SK: Jedná sa o súčet daní poštovného "Daňové riadky" v rámci vašich objednávok.

en: Total Tax
sk_SK: Celkom daň

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sk_SK: Toto je celková daň za sadzby (tovar + poštovné).

en: No taxes found in this period
sk_SK: Nenašli sa žiadne dane za toto obdobie

en: Period
sk_SK: Obdobie

en: Total Sales
sk_SK: Tržby spolu

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
sk_SK: Toto je sumár všetkých polí "Objednávka celkom" vo vašich objednávkach.

en: Total Shipping
sk_SK: Preprava celkom

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
sk_SK: Toto je sumár všetkých polí "Preprava celkom" vo vašich objednávkach.

en: Net profit
sk_SK: Čistý zisk

en: Total sales minus shipping and tax.
sk_SK: Celkové predaje mínus preprava a dane.

en: Totals
sk_SK: Spolu

en: Accounts
sk_SK: Účty

en: Account Pages
sk_SK: Stránka účtu

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
sk_SK: Je potrebné nastaviť tieto stránky tak, aby WooCommerce vedel, kam má poslať užívateľa pre prístup k súvisiacim funkciám účtu.

en: My Account Page
sk_SK: Môj účet

en: Page contents:
sk_SK: Obsah stránky:

en: My Account Endpoints
sk_SK: Koncové body môjho účtu

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
sk_SK: Koncové body sú pripojené na vaše stránky URL adries aby zvládli konkrétne kroky na stránke účtu. Mali by byť jedinečné.

en: View Order
sk_SK: Zobraziť objednávku

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
sk_SK: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Zobraziť objednávku

en: Edit Account
sk_SK: Upraviť účet

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
sk_SK: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Upraviť účet

en: Edit Address
sk_SK: Upraviť adresu

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
sk_SK: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Upraviť adresu

en: Lost Password
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
sk_SK: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Zabudnuté heslo

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sk_SK: Koncový bod pre odhlásenie. Toto môžete pridať do svojej ponuky prostredníctvom vlastného odkazu: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Registration Options
sk_SK: Možnosti registrácie

en: Enable Registration
sk_SK: Povoliť registráciu

en: Enable registration on the "Checkout" page
sk_SK: Povoliť registráciu na stránke "Pokladňa"

en: Enable registration on the "My Account" page
sk_SK: Povoliť registráciu na stránke "Môj účet"

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
sk_SK: Zobraziť vracajúcemu sa zákazníkovi prihlasovaciu upomienku na stránke "Pokladňa"

en: Account Creation
sk_SK: Vytvorenie účtu

en: Automatically generate username from customer email
sk_SK: Automaticky generovať užívateľské meno z e-mailu zákazníka

en: Automatically generate customer password
sk_SK: Automatické generovanie hesla zákazníka

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: Checkout Options
sk_SK: Možnosti pokladne

en: Checkout Process
sk_SK: Priebeh pokladne

en: Coupons
sk_SK: Zľavové kupóny

en: Enable the use of coupons
sk_SK: Povoliť použitie kupónov

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sk_SK: Kupóny môžu byť použité na stránkach košíka a pokladne.

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: Enable guest checkout
sk_SK: Povoliť pokladňu pre neregistrovaných užívateľov

en: Allows customers to checkout without creating an account.
sk_SK: Umožňuje zákazníkom prejsť do pokladne bez vytvorenia účtu.

en: Force secure checkout
sk_SK: Použiť bezpečnú pokladňu

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required).
sk_SK: Použiť SSL (HTTPS) na stránkach pokladne (Vyžaduje sa SSL certifikát).

en: Checkout Pages
sk_SK: Stránky pokladne

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sk_SK: Je potrebné nastaviť tieto stránky tak, aby WooCommerce vedel kam má poslať užívateľa k pokladni.

en: Cart Page
sk_SK: Stránka košíka

en: Checkout Page
sk_SK: Stránka pokladne

en: Terms and Conditions
sk_SK: Pro pokračovanie je nutné súhlasiť s našimi obchodnými podmienkami.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sk_SK: Ak máte nastavenú stránku s "Obchodnými podmienkami", zákazník bude pri prechode k pokladni vyzvaný, aby s nimi súhlasil.

en: Checkout Endpoints
sk_SK: Koncové body pokladne

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sk_SK: Koncové body sú pripojené na vaše stránky URL adries aby zvládli konkrétne kroky v priebehu procesu platby. Mali by byť jedinečné.

en: Pay
sk_SK: Zaplatiť

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
sk_SK: Koncový bod pre Pokladňa &rarr; Stránka platby

en: Order Received
sk_SK: Objednávka prijatá

en: Add Payment Method
sk_SK: Pridať možnosť platby

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
sk_SK: Koncový bod pre Pokladňa &rarr; Stránka pridať spôsob platby

en: Payment Gateways
sk_SK: Spôsoby platenia

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
sk_SK: Nainštalované platobné brány sú zobrazené nižšie. Pomocou funkcie ťahaj a pusť nastavte ich poradie pri platbe objednávky.

en: Gateway Display
sk_SK: Zobraziť spôsob platby

en: Gateway
sk_SK: Spôsob platby

en: Gateway ID
sk_SK: ID spôsobu platby

en: Emails
sk_SK: E-maily

en: Email Options
sk_SK: Nastavenia e-mailu

en: Email Sender Options
sk_SK: Nastavenie odosielateľa e-mailu

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
sk_SK: Nasledujúce voľby ovplyvňujú odosielateľa (e-mailovú adresu a meno) používané vo WooCommerce e-mailoch.

en: "From" Name
sk_SK: Meno "Od"

en: "From" Email Address
sk_SK: Email "Od"

en: Email Template
sk_SK: Šablóna emailu

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
sk_SK: Táto sekcia vám umožňuje upraviť vzhľad WooCommerce emailov. <a href="%s" target="_blank">Kliknite sem pre náhľad šablóny</a>. Pre pokročilé nastavenia skopírujte <code>woocommerce/templates/emails/</code> do <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: Header Image
sk_SK: Obrázok hlavičky

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
sk_SK: Zadajte URL adresu obrázku, ktorý chcete zobraziť v záhlaví e-mailu. Nahrajte svoj obrázok pomocou <a href="%s">nahrávača médií</a>.

en: Email Footer Text
sk_SK: Text v pätičke emailu

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
sk_SK: Text se objaví v zápätí e-mailov (napr. podpis, kontaktné údaje apod.)

en: Powered by WooCommerce
sk_SK: Využíva riešenia WooCommerce

en: Base Colour
sk_SK: Základná farba

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
sk_SK: Základná farba pre e-mailové šablóny e-shopu. Predvolená je <code>#557da1</code> .

en: Background Colour
sk_SK: Farba pozadia

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
sk_SK: Farba pozadia v šablóne emailov pre WooCommerce. Štandardne <code>#f5f5f5</code>.

en: Email Body Background Colour
sk_SK: Farba pozadia v tele emailu

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
sk_SK: Farba pozadia hlavnej časti e-malu. Predvolená je <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
sk_SK: Farba textu v tele emailu

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
sk_SK: Farba textu hlavnej časti e-mailu. Predvolená je <code>#505050</code> .

en: General Options
sk_SK: Všeobecné možnosti

en: Base Location
sk_SK: Základná poloha

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
sk_SK: Základná poloha určuje umiestnenie firmy. Daňové sadzby sú založené na daňových sadzbách v tejto krajine.

en: Selling Location(s)
sk_SK: Lokality predaja

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sk_SK: Táto možnosť vám umožňuje obmedziť v ktorých krajinách ste ochotní predávať.

en: Sell to all countries
sk_SK: Predávať do všetkých krajinách

en: Sell to specific countries only
sk_SK: Predaj len do určitých krajín

en: Specific Countries
sk_SK: Špecifické krajiny

en: Store Notice
sk_SK: Oznámenia obchodu

en: Enable site-wide store notice text
sk_SK: Povoliť oznámenia obchodu na celú šírku stránky

en: Store Notice Text
sk_SK: Text oznámenia obchodu

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sk_SK: Toto je ukážkový obchod na testovacie účely. Objednávky nebudú vybavené.

en: Enable the REST API
sk_SK: Povoliť rozhranie REST API

en: Currency Options
sk_SK: Možnosti meny

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sk_SK: Nasledujúce nastavenia určujú ako sú zobrazované ceny na stránke.

en: Currency
sk_SK: Mena

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sk_SK: Ovplyvňuje v akej mene sú zobrazované ceny v katalógu a ktorú menu budú používať platobné brány.

en: Currency Position
sk_SK: Pozícia meny

en: This controls the position of the currency symbol.
sk_SK: Zadajte pozíciu symbolu meny.

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Left with space
sk_SK: Vľavo (s medzerou)

en: Right with space
sk_SK: Vpravo (s medzerou)

en: Thousand Separator
sk_SK: Oddeľovač tisícov

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sk_SK: Nastavenie oddeľovača tisícov zobrazených cien.

en: Decimal Separator
sk_SK: Oddeľovač desatinných miest

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sk_SK: Nastavenie oddeľovača desatinných miest zobrazených cien.

en: Number of Decimals
sk_SK: Počet desatinných čísel

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sk_SK: Tým sa nastaví počet desatinných miest zobrazených v uvedených cenách.

en: Styles and Scripts
sk_SK: Štýly a skripty

en: Scripts
sk_SK: Skripty

en: Enable Lightbox
sk_SK: Povoliť Lightbox

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
sk_SK: Zahrnúť lightbox vo WooCommerce. Snímky galérií produktu sa otvoria v lightboxu.

en: Enable enhanced country select boxes
sk_SK: Povoliť rozšírené výberové polia krajín

en: This will enable a script allowing the country fields to be searchable.
sk_SK: Toto povolí skript ktorý umožní vyhľadávať medzi krajinami.

en: Frontend Styles
sk_SK: Frontend štýly

en: Primary
sk_SK: Primárny

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
sk_SK: Tlačidlá akcií/slider ceny/UI vrstvenej navigácie

en: Secondary
sk_SK: Sekundárny

en: Buttons and tabs
sk_SK: Tlačidlá a záložky

en: Highlight
sk_SK: Zvyrazniť

en: Price labels and Sale Flashes
sk_SK: Cenovky a Výpredaje

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Your themes page background - used for tab active states
sk_SK: Pozadie vašej témy - používa sa pri stave aktívnej záložky

en: Subtext
sk_SK: Podtext

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
sk_SK: Používa sa pri istých textoch a krajoch - mininavigácia, malý text atď.

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
sk_SK: Pre úpravu farieb  musí byť<code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> a <code>woocommerce.css</code>zapisovateľné. Pozrite si prosím<a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">Kódex</a> pre viac informácií.

en: Integration
sk_SK: Integrácia

en: Product Options
sk_SK: Možnosti produktu

en: Inventory Options
sk_SK: Možnosti skladu

en: Manage Stock
sk_SK: Spravovať sklad

en: Enable stock management
sk_SK: Povoliť riadenie skladových zásob

en: Hold Stock (minutes)
sk_SK: Držať sklad (v minútach)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sk_SK: Držať sklad (pre nezaplatené objednávky) x minút. Keď sa dosiahne limit, objednávka bude zrušená. Nechajte prázdne pre vypnutie funkcie.

en: Notifications
sk_SK: Upozornenie

en: Enable low stock notifications
sk_SK: Povoliť upozorňovanie na nízky stav skladových zásob

en: Enable out of stock notifications
sk_SK: Povoliť upozorňovanie na vyčerpanie skladových zásob

en: Notification Recipient
sk_SK: Doručiteľ oznámenia

en: Low Stock Threshold
sk_SK: Prah nízkeho skladu

en: Out Of Stock Threshold
sk_SK: Prah prázdneho skladu

en: Out Of Stock Visibility
sk_SK: Vidieteľnosť prázdneho skladu

en: Hide out of stock items from the catalog
sk_SK: Položky, ktoré nie sú na sklade ukryť v katalógu

en: Stock Display Format
sk_SK: Formát zobrazenia skladu

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
sk_SK: Toto kontroluje ako je zobrazený sklad na stránke.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
sk_SK: Vždy zobraziť napríklad "12 skladom"

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
sk_SK: Zobraziť len ak je skladom málo kusov, napríklad "Skladom len 2 kusy a nie Skladom"

en: Never show stock amount
sk_SK: Nezobrazovať počet na sklade

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
sk_SK: Poznámka: Stránka obchodu má odvodené stránky - tie nebudú fungovať pokým nepovolíte toto nastavenie.

en: Product Listings
sk_SK: Výpis produktov

en: Product Archive / Shop Page
sk_SK: Archív produktov / Stránka obchodu

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sk_SK: Základná stránka môže byť tiež použitá v <a href="%s">permalink produktu</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sk_SK: Toto nastavuje základnú stránku obchodu - tu bude archív produktov.

en: Shop Page Display
sk_SK: Zobraziť na stránke obchodu

en: This controls what is shown on the product archive.
sk_SK: Toto kontroluje čo sa zobrazuje v archíve produktu.

en: Show products
sk_SK: Zobraziť produkty

en: Show subcategories
sk_SK: Zobraziť podkategórie

en: Show both
sk_SK: Zobraziť obe

en: Default Category Display
sk_SK: Zobraziť základnú kategóriu

en: This controls what is shown on category archives.
sk_SK: To určuje, čo sa zobrazí v kategórii archívov.

en: Default Product Sorting
sk_SK: Základne radenie produktov

en: This controls the default sort order of the catalog.
sk_SK: Toto kontroluje základné triedenie poradia katalógu.

en: Default sorting (custom ordering + name)
sk_SK: Základné radenie (vlastné radenie + názov)

en: Popularity (sales)
sk_SK: Popularita (predaja)

en: Average Rating
sk_SK: Priemerné hodnotenie

en: Sort by most recent
sk_SK: Zoradiť - najnovšie navrchu

en: Sort by price (asc)
sk_SK: Zoradiť - podľa ceny (od najnižšej)

en: Sort by price (desc)
sk_SK: Zoradiť - podľa ceny (od najvyššej)

en: Add to cart
sk_SK: Kúpiť / vloženie do košíka

en: Redirect to the cart page after successful addition
sk_SK: Presmerovanie na stránku košíka po úspešnom pridaní položky

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sk_SK: Povoliť AJAX tlačislo pridať do košíka v archívoch

en: Weight Unit
sk_SK: Jednotka hmotnosti

en: This controls what unit you will define weights in.
sk_SK: Tu zadajte jednotky hmotnosti.

en: Dimensions Unit
sk_SK: Jednotka rozmerov

en: This controls what unit you will define lengths in.
sk_SK: Tu zadajte jednotky dĺžkových rozmerov.

en: Product Ratings
sk_SK: Hodnotenia produktu

en: Enable ratings on reviews
sk_SK: Povoliť hodnotenia v recenziách

en: Ratings are required to leave a review
sk_SK: Hodnotenia sú vyžadované pri recenziách.

en: Show "verified owner" label for customer reviews
sk_SK: Zobraziť označenie "overený majiteľ" pri recenziách zákazníka

en: Only allow reviews from "verified owners"
sk_SK: Povoliť iba hodnotenia od "overených vlastníkov"

en: Product Image Sizes
sk_SK: Veľkosť obrázku produktu

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
sk_SK: Tieto nastavenia ovplyvňujú skutočné rozmery obrázkov v katalógu - zobrazenie na prednej strane bude aj naďalej ovplyvnený štýlmi CSS.  Po zmene tohto nastavenia bude potrebné znovu vygenerovať náhľady - požite plugin <a href="%s">Regenerate thumbnails</a>.

en: Catalog Images
sk_SK: Katalóg obrázkov

en: This size is usually used in product listings
sk_SK: Táto veľkosť sa obvykle používa pri výpisoch produktov

en: Single Product Image
sk_SK: Obrázok konkrétneho produktu

en: This is the size used by the main image on the product page.
sk_SK: Toto je veľkosť používaná pre základný obrázok na stránke produktu.

en: Product Thumbnails
sk_SK: Náhľady produktu

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
sk_SK: Táto veľkosť sa obvykle používa pre Galériu obrázkov na stránke produktu.

en: Downloadable Products
sk_SK: Produkty na stiahnutie

en: File Download Method
sk_SK: Metóda stiahnutia súboru

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
sk_SK: Nútené sťahovanie ukryje URL sťahovaného súboru, ale sťahovanie väčších súborov môže byť na niektorých serveroch problematické. Namiesto toho použite <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code>, ak je podporované (server vyžaduje PHP funkcu <code>mod_xsendfile</code>).

en: Force Downloads
sk_SK: Vynútiť stiahnutie

en: Redirect only
sk_SK: Iba presmerovanie

en: Access Restriction
sk_SK: Obmedzenie prístupu

en: Downloads require login
sk_SK: Sťahovanie súborov vyžaduje prihlásenie

en: This setting does not apply to guest purchases.
sk_SK: Toto nastavenie sa nevzťahuje na nákupy neregistrovaných zákazníkov.

en: Grant access to downloadable products after payment
sk_SK: Udeliť prístup k produktom na stiahnutie po platbe.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sk_SK: Povolte udelenie prístupu keď sa stav objednávky zmení na "spracúva sa" nie na "vybavená".

en: Shipping Options
sk_SK: Možnosti dopravy

en: Shipping Calculations
sk_SK: Kalkulácia dopravy

en: Enable shipping
sk_SK: Povoliť dopravu

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sk_SK: Povoliť výpočet ceny dopravy na stránke košíka

en: Hide shipping costs until an address is entered
sk_SK: Schovať náklady na prepravu kým nie je zadaná adresa

en: Shipping Display Mode
sk_SK: Zobrazenie spôsobu prepravy

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
sk_SK: Toto kontroluje ako sú zobrazené na stránke rôzne spôsoby prepravy.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
sk_SK: Zobraziť metódy dopravy s tlačidlami "radio"

en: Display shipping methods in a dropdown
sk_SK: Nastavte poradie spôsobov prepravy pomocou funkcie ťahaj a pusť.

en: Shipping Destination
sk_SK: Doručovacia adresa

en: This controls which shipping address is used by default.
sk_SK: Tu nastavíte ktorá dodacia adresa bude predvolená.

en: Default to shipping address
sk_SK: Predvolená dodacia adresa

en: Default to billing address
sk_SK: Predvolená fakturačná adresa

en: Only ship to the users billing address
sk_SK: Doručovať len na fakturačnú adresu zákazníka

en: Restrict shipping to Location(s)
sk_SK: Obmedzenie dopravy na polohu(y)

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
sk_SK: Vyberte si do ktorých krajín chcete doručovať, alebo sa rozhodnite doručovať do všetkých <a href="%s">krajín kde predávate</a>.

en: Ship to all countries you sell to
sk_SK: Doručiť do všetkých krajín kde predávate

en: Ship to all countries
sk_SK: Doručiť do všetkých krajín

en: Ship to specific countries only
sk_SK: Doručiť len do určitých krajín

en: Shipping Methods
sk_SK: Spôsoby dodania

en: Automatic
sk_SK: Automaticky

en: The cheapest available shipping method will be selected by default.
sk_SK: Najlacnejší spôsob prepravy bude predvolený.

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
sk_SK: Nastavte poradie spôsobov prepravy pomocou funkcie ťahaj a pusť.

en: Tax Options
sk_SK: Nastavenie DPH

en: Standard Rates
sk_SK: Štandardné

en: %s Rates
sk_SK: %s Sadzby

en: Enable Taxes
sk_SK: Povoliť dane

en: Enable taxes and tax calculations
sk_SK: Povoliť DPH a výpočet DPH

en: Prices Entered With Tax
sk_SK: Ceny zadávané s daňou

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sk_SK: Toto nastavenie je dôležité a ovplyvňuje vstupné ceny. Zmena nastavenia neaktualizuje ceny existujúcich produktov.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sk_SK: Áno, budem zadávať ceny s daňou

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sk_SK: Nie, budem zadávať ceny bez dane

en: Calculate Tax Based On:
sk_SK: Rátať daň na základe:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sk_SK: Toto nastavenie určuje ktorá adresa bude použitá na výpočet dane.

en: Customer shipping address
sk_SK: Dodacia adresa zákazníka

en: Customer billing address
sk_SK: Fakturačná adresa zákazníka

en: Shop base address
sk_SK: Základná adresa obchodu

en: Default Customer Address:
sk_SK: Základná adresa zákazníka:

en: This option determines the customers default address (before they input their own).
sk_SK: Toto nastavenie určuje základnú adresu zákazníkov (predtým než ju zadajú).

en: No address
sk_SK: Žiadna adresa

en: Shipping Tax Class:
sk_SK: Trieda prepravnej dane:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sk_SK: Umožňuje kontrolu nad tým, ktorú daňovú triedu použije na prepravu. Nechajte prázdne pre použitie daňovej sadzby prepravy podľa samotných položiek košíka.

en: Shipping tax class based on cart items
sk_SK: Daňová sadzba prepravy podľa položiek košíka

en: Rounding
sk_SK: Zaokrúhľovanie

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sk_SK: Zaokrúhliť daň pri medzisúčte namiesto pri zaokrúhľovaní po položkách

en: Additional Tax Classes
sk_SK: Doplnkové daňové triedy

en: Reduced Rate%sZero Rate
sk_SK: Znížená sadzba%sNulová sadzba

en: Display prices in the shop:
sk_SK: Zobraziť ceny v obchode:

en: Including tax
sk_SK: s DPH

en: Excluding tax
sk_SK: bez DPH

en: Price display suffix:
sk_SK: Text za cenou produktu:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: <code>{price_including_tax}, {price_excluding_tax}</code>.
sk_SK: Definovať text, ktorý chcete zobraziť za cenou svojich produktov. Napríklad "s DPH" na vysvetlenie ceny. Môžete mať ceny aj substituované pomocou jednej z nasledujúcich akcií: <code>{s_dph}, {bez_dph}</code>.

en: Display prices during cart/checkout:
sk_SK: Zobraziť ceny v košíku/pokladni:

en: Display tax totals:
sk_SK: Daň celkom

en: As a single total
sk_SK: Ako jeden celok

en: Itemized
sk_SK: Rozpísaná

en: Tax Rates for the "%s" Class
sk_SK: Sadzby dane pre triedu "%s"

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
sk_SK: Definuje sadzby daní pre rôzne krajiny a štáty. <a href="%s">Pozrite sa sem</a> pre dostupné kódy krajín.

en: Country&nbsp;Code
sk_SK: Krajina&nbsp;Kód

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sk_SK: Kód štátu dlhý 2 znaky, napr. AL. Nechajte prázdne pre všetky

en: State&nbsp;Code
sk_SK: Štát&nbsp;Kód

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sk_SK: Kód štátu dlhý 2 znaky, napr. AL. Nechajte prázdne pre všetky

en: ZIP/Postcode
sk_SK: PSČ/Poštový kód

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
sk_SK: Poštový kód pre toto pravidlo. Bodkočiarka(;) oddeľuje viaceré hodnoty. Nechajte prázdne pre použitie vo všetky oblasti. Zástupné znaky môžu byť použité(*) Rozsah číselných poštových kódov(napr. 12345 - 12350) bude rozšírený na jednotlivé kódy.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sk_SK: Mestá pre toto pravidlo. Bodkočiarka(;) oddeľuje viaceré hodnoty. Nechajte prázdne pre použitie vo všetkých mestách.

en: Rate&nbsp;%
sk_SK: Sadzba&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sk_SK: Zadajte sadzbu dane (v percentách) na 4 desatinné miesta

en: Tax&nbsp;Name
sk_SK: Daň&nbsp;Názov

en: Enter a name for this tax rate.
sk_SK: Zadajte názov dane.

en: Priority
sk_SK: Priorita

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sk_SK: Vyberte prioritu pre túto daň. Iba jedna sadzba na prioritu bude použitá. Pre určenie viacerých daňových sadzieb v jednom území potrebujete špecifikovať rozličnú prioritu.

en: Compound
sk_SK: Zloženie

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sk_SK: Je toto zložená sadzba? Zložená sadzba sa aplikuje navrch všetkých ostatných sadzieb.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sk_SK: Vyberte, či má byť táto daňová sadzba použitá aj na poštovné.

en: Insert row
sk_SK: Vložiť riadok

en: Remove selected row(s)
sk_SK: Odstrániť vybraný riadok(riadky)

en: No row(s) selected
sk_SK: Nevybrali ste žiadny riadok.

en: Country Code
sk_SK: Kód krajiny

en: State Code
sk_SK: Kód štátu

en: Rate %
sk_SK: Sadzba %

en: Tax Name
sk_SK: Názov dane

en: Browse all extensions
sk_SK: Pozrite si všetky rozšírenia

en: Browse themes
sk_SK: Pozrite si témy

en: Popular
sk_SK: Populárne

en: Gateways
sk_SK: Spôsoby platenia

en: Import/export
sk_SK: Import / export

en: Please include this information when requesting support:
sk_SK: Prosím zahrňte tieto informácie pri vyžadovaní podpory:

en: Get System Report
sk_SK: Stiahnuť súbor so správou o systéme

en: Environment
sk_SK: Prostredie

en: Home URL
sk_SK: Domáca URL adresa

en: Site URL
sk_SK: URL adresa stránky

en: WC Version
sk_SK: WC verzia

en: WC Database Version
sk_SK: WC verzia databázy

en: WP Version
sk_SK: WP verzia

en: WP Multisite Enabled
sk_SK: WP Multisite povolené

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
sk_SK: %s - Odporúčame nastaviť pamäť najmenej na 64MB. Pozrite si <a href="%s">zvýšenie pamäti určenej pre PHP</a>

en: WC Logging
sk_SK: WC zaznamenávanie

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
sk_SK: Váš server má povolené fsockopen a cURL.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
sk_SK: Váš server má povolené fsockopen ale cURL je vypnuté.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
sk_SK: Váš server má povolené cURL ale fsockopen je vypnuté.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sk_SK: Váš server nemá povolené fsockopen alebo cURL. PayPal IPN a ostatné skripty ktoré komunikujú s ostatnými servermi nebudú pracovať. Kontaktuje poskytovateľa hostingu prosím.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
sk_SK: Váš server má povolenú triedu SOAP Klienta.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sk_SK: Váš server nemá povolenú triedu <a href="%s">SOAP Klienta</a> - niektoré moduly platobných brán ktoré používajú SOAP možno nebudú pracovať správne.

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
sk_SK: wp_remote_post() bol úspešný - PayPal IPN pracuje.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
sk_SK: wp_remote_post() nebol úspešný - PayPal IPN nepracuje s vaším serverom. Kontaktujte poskytovateľa hostingu. Chyba:

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
sk_SK: wp_remote_post() nebol úspešný - PayPal IPN pravdepodobne nepracuje s vaším serverom.

en: Locale
sk_SK: Lokálne

en: Plugins
sk_SK: Moduly

en: Installed Plugins
sk_SK: Nainštalované moduly

en: Visit plugin homepage
sk_SK: Navštív stránku pluginu

en: is available
sk_SK: je dostupný

en: by
sk_SK: od

en: version
sk_SK: verzia

en: Force SSL
sk_SK: Použiť SSL

en: WC Pages
sk_SK: WC stránky

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
sk_SK: Slug pre obchod

[ctx: Page setting]
en: Cart
sk_SK: Košík

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

[ctx: Page setting]
en: My Account
sk_SK: Môj účet

en: Page not set
sk_SK: Stránka nenastavená

en: Page does not exist
sk_SK: Stránka neexistuje

en: Page does not contain the shortcode: %s
sk_SK: Stránka neobsahuje krátky kód: %s

en: WC Taxonomies
sk_SK: WC taxonómia

en: Order Statuses
sk_SK: Stavy objednávky

en: Product Types
sk_SK: Typy produktov

en: Theme
sk_SK: Téma

en: Theme Name
sk_SK: Názov témy

en: Theme Version
sk_SK: Verzia témy

en: Author URL
sk_SK: URL Autora

en: Templates
sk_SK: Šablóny

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
sk_SK: <code>%s</code> verzia <strong style="color:red">%s</strong> je zastaralá. Verzia jadra je %s

en: Template Overrides
sk_SK: Prepisuje šablónu

en: No overrides present in theme.
sk_SK: Žiadne prepisovanie jadra v súčasnej téme.

en: Tools
sk_SK: Nástroje

en: Shipping Debug Mode
sk_SK: Mód ladenia prepravy

en: This tool will disable shipping rate caching.
sk_SK: Tento nástroj vypne ukladanie vyrovnávacej pamäte pre výpočet ceny poštovného.

en: Template Debug Mode
sk_SK: Mód ladenia chýb WP

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
sk_SK: Tento nástroj zakáže prepisy šablóny pre prihlásených správcov na účely ladenia.

en: Remove post types on uninstall
sk_SK: Odstráňte typy príspevkov na odinštalovanie

en: This tool will delete all product and order post data when uninstalling via Plugins > Delete.
sk_SK: Tento nástroj odstráni všetky výrobky a údaje objednávok pri odinštalovaní pomocou Moduly > Odstrániť.

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: — No Change —
sk_SK: — Bez zmeny —

en: Change to:
sk_SK: Zmeniť na:

en: Increase by (fixed amount or %):
sk_SK: Zvýšiť o (fixná cena alebo %):

en: Decrease by (fixed amount or %):
sk_SK: Znížiť o (fixná cena alebo %):

en: Enter price
sk_SK: Zadajte cenu

en: Sale
sk_SK: Zľava

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
sk_SK: Znížiť normálnu cenu o (fixná cena alebo %):

en: L/W/H
sk_SK: D/Š/V

en: Visibility
sk_SK: Viditeľnosť

en: Catalog &amp; search
sk_SK: Katalóg &amp; hľadanie

en: In stock?
sk_SK: Skladom?

en: Backorders?
sk_SK: Povoliť nákup na objednávku? (Tovar nie je na sklade, musí sa objednať od dodávateľa).

en: Sold Individually?
sk_SK: Predávané individuálne?

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
sk_SK: <strong>Vitajte vo Woocommerce</strong> už ste skoro pripravení predávať:)

en: Skip setup
sk_SK: Preskočiť nastavenia

en: <strong>Your theme has bundled outdated copies of WooCommerce template files</strong> &#8211; if you encounter functionality issues on the frontend this could the reason. Ensure you update or remove them (in general we recommend only bundling the template files you actually need to customize). See the system report for full details.
sk_SK: <strong>Vaša téma má zastarané kópie súborov šablón WooCommerce</strong> &#8211; ak narazíte na problémy s funkčnosťou na frontend rozhraní, mohol by byť toto dôvod. Uistite sa že ich aktualizujete alebo odstránite (všeobecne odporúčame iba súbory šablón ktoré budete skutočne potrebovať upraviť). Pozri správu systému pre podrobnosti.

en: Hide this notice
sk_SK: Schovať upozornenie

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a WooCommerce theme :)
sk_SK: <strong>Vaša téma nezaručuje podporu WooCommerce</strong>, ak máte problémy prečítajte si integračný manuál alebo si vyberte WooCommerce tému:)

en: Theme Integration Guide
sk_SK: Manuál integrácie témy

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
sk_SK: <strong>Vyžaduje sa aktualizácia dát.</strong> Potrebujeme aktualizovať vašu inštaláciu na najnovšiu verziu.

en: Run the updater
sk_SK: Spustiť aktualizácie

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
sk_SK: Je odporúčané zálohovať databázu pred pokračovaním. Ste si istý, že chcete spustiť aktualizácie teraz?

en: Regular price
sk_SK: Normálna cena

en: Sale price
sk_SK: Cena po zľave

en: Custom:
sk_SK: Vlastné:

en: Could not compile woocommerce.less:
sk_SK: Nemožno skompilovať woocommerce.less:
