WooCommerce - en to ms_MY translation catalogue (185 entries)

en: Please select some items.
ms_MY: Sila pilih beberapa barangan

en: Remove this attribute?
ms_MY: Hapus sifat ini

en: Name
ms_MY: Nama

en: Remove
ms_MY: Hapus

en: Value(s)
ms_MY: Nilai (Nilai-nilai)

en: Visible on the product page
ms_MY: Dilihat di laman produk

en: Used for variations
ms_MY: Digunakan untuk variasi

en: Enter a name for the new attribute term:
ms_MY: Isikan nama untuk terma baru Sifat

en: Featured
ms_MY: Pilihan

en: No customer selected
ms_MY: Tiada pelanggan dipilih

en: Enter a value
ms_MY: Masukkan nilai

en: Enter a value (fixed or %)
ms_MY: Isi nilai (tetap atau %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
ms_MY: Adakah anda mahu padam semua variasi? Ini tidak boleh dibatalkan.

en: Last warning, are you sure?
ms_MY: Amaran terakhir, adakah anda pasti?

en: Choose an image
ms_MY: Pilih imej

en: Set variation image
ms_MY: Tetapkan imej variasi

en: variation added
ms_MY: Variasi ditambah

en: variations added
ms_MY: Variasi-variasi ditambah

en: No variations added
ms_MY: Tiada variasi ditambah

en: Are you sure you want to remove this variation?
ms_MY: Adakah anda pasti untuk mengeluarkan variasi ini?

en: Please, provide an attribute name, slug and type.
ms_MY: Tolong, berikan satu nama sifat, slug dan jenis

en: Slug “%s” is too long (28 characters max). Shorten it, please.
ms_MY: Slug "%" terlalu panjang (28 angka maksima). Tolong pendekkan.

en: Slug “%s” is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
ms_MY: Slug "%" tidak dibenarkan kerana ia adalah terma terpelihara. Tolong tukarkan.

en: Slug “%s” is already in use. Change it, please.
ms_MY: Slug "%" sedang digunakan. Tolong tukarkan.

en: Edit Attribute
ms_MY: Ubah Sifat

en: Type
ms_MY: Jenis

en: Select
ms_MY: Pilih

en: Text
ms_MY: Teks

en: Update
ms_MY: Kemaskini

en: Attributes
ms_MY: Sifat-sifat

en: Order by
ms_MY: Susun mengikut

en: Terms
ms_MY: Terma

en: Edit
ms_MY: Ubah

en: Delete
ms_MY: Hapus

en: No attributes currently exist.
ms_MY: Tiada sifat wujud.

en: Add New Attribute
ms_MY: Tambah Sifat Baru

en: Add Attribute
ms_MY: Tambah Sifat

en: Are you sure you want to delete this attribute?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu menghampuskan sifat ini?

en: WooCommerce Recent Reviews
ms_MY: WooCommerce Ulasan Terkini

en: WooCommerce Status
ms_MY: Status WooCommerce

en: out of 5
ms_MY: daripada 5

en: There are no product reviews yet.
ms_MY: Tiada ulasan produk lagi.

en: Make a duplicate from this product
ms_MY: Buat salinan dari produk ini

en: Duplicate
ms_MY: Salinan

en: Copy to a new draft
ms_MY: Salin ke draf baru

en: Product creation failed, could not find original product:
ms_MY: Mewujudkan produk gagal, produk asal tidak dijumpai:

en: (Copy)
ms_MY: (Salinan)

en: Documentation
ms_MY: Dokumentasi

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please read the documentation.
ms_MY: Terima kasih kerana menggunakan WooCommerce :) Jika anda perlukan pertolongan mengunakan atau melanjutkan WooCommerce, tolong baca dokumentasi.

en: WooCommerce Documentation
ms_MY: Dokumentasi WooCommerce

en: Support
ms_MY: Sokongan

en: System Status
ms_MY: Status Sistem

en: Community Support
ms_MY: Sokongan Komuniti

en: Customer Support
ms_MY: Sokongan Pelanggan

en: Found a bug?
ms_MY: Jumpa pepijat?

en: Report a bug
ms_MY: Lapor pepijat

en: For more information:
ms_MY: Untuk maklumat lanjut:

en: About WooCommerce
ms_MY: Mengenai WooCommerce

en: Project on WordPress.org
ms_MY: Projek di WordPress.org

en: Project on Github
ms_MY: Projek di Github

en: Official Extensions
ms_MY: Lanjutan Rasmi

en: Official Themes
ms_MY: Tema Rasmi

en: Reports
ms_MY: Laporan-laporan

en: WooCommerce Settings
ms_MY: Tetapan WooCommerce

en: Settings
ms_MY: Tetapan

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ms_MY: Pesanan

[ctx: slug]
en: product-category
ms_MY: kategori-produk

[ctx: slug]
en: product-tag
ms_MY: tag-produk

[ctx: default-slug]
en: shop
ms_MY: kedai

[ctx: default-slug]
en: product
ms_MY: produk

en: Default
ms_MY: Tetapan utama

en: Product
ms_MY: Produk

[ctx: slug]
en: product
ms_MY: produk

en: First name
ms_MY: Nama pertama

en: Last name
ms_MY: Nama akhir

en: Address 1
ms_MY: Alamat 1

en: Address 2
ms_MY: Alamat 2

en: City
ms_MY: Bandar

en: Postcode
ms_MY: Poskod

en: State/County
ms_MY: Negeri/Negara

en: State/County or state code
ms_MY: Negeri/Negara atau kod negeri

en: Country
ms_MY: Negara

en: 2 letter Country code
ms_MY: Kod Negara 2 abjad

en: Telephone
ms_MY: Telefon

en: Email
ms_MY: Emel

en: Customer Shipping Address
ms_MY: Alamat Penghantaran Pelanggan

en: Orders
ms_MY: Pesanan

en: Sales by date
ms_MY: Jualan mengikut tarikh

en: Sales by product
ms_MY: Jualan mengikut produk

en: Sales by category
ms_MY: Jualan mengikut kategori

en: Coupons by date
ms_MY: Kupon mengikut tarikh

en: Customers
ms_MY: Pelanggan

en: Customer List
ms_MY: Senarai Pelanggan

en: Stock
ms_MY: Stok

en: Low in stock
ms_MY: Stok kurang

en: Out of stock
ms_MY: Kehabisan stok

en: Taxes
ms_MY: Cukai

en: Taxes by code
ms_MY: Cukai mengikut kod

en: Taxes by date
ms_MY: Cukai mengikut tarikh

en: Select all
ms_MY: Pilih semua

en: Select none
ms_MY: Tiada dipilih

en: Display type
ms_MY: Jenis paparan

en: Products
ms_MY: Produk

en: Upload/Add image
ms_MY: Muat naik/Tambah imej

en: Remove image
ms_MY: Hapus imej

en: Use image
ms_MY: Guna imej

en: Image
ms_MY: Imej

en: Welcome to WooCommerce
ms_MY: Selamat Datang ke WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
ms_MY: Selamat datang ke WooCommerce %s

en: Thanks, all done!
ms_MY: Terima kasih, semua selesai!

en: Docs
ms_MY: Dokumentasi

en: What's New
ms_MY: Yang Terkini

en: Credits
ms_MY: Kredit

en: Download
ms_MY: Muat turun

en: Go to WooCommerce Settings
ms_MY: pergi ke Tetapan WooCommerce

en: View %s
ms_MY: Lihat %s

en: Sorry, there has been an error.
ms_MY: Maaf, terdapat ralat.

en: The file does not exist, please try again.
ms_MY: Fail tidak wujud, sila cuba lagi.

en: All done!
ms_MY: Selesai!

en: Choose a file from your computer:
ms_MY: Pilih fail dari computer anda:

en: Maximum size: %s
ms_MY: Saiz maksima: %s

en: Upload file and import
ms_MY: Muat naik fail dan import

en: Product Image
ms_MY: Imej Produk

en: Catalog/search
ms_MY: Katalog/cari

en: Search
ms_MY: Cari

en: Cancel
ms_MY: Batal

en: Price
ms_MY: Harga

en: Categories
ms_MY: Kategori

en: Tags
ms_MY: Tag

en: Date
ms_MY: Tarikh

en: View
ms_MY: Lihat

en: In stock
ms_MY: Ada Stok

en: Coupon code
ms_MY: Kod kupon

en: Description
ms_MY: Penerangan

en: Order
ms_MY: Pesanan

en: Order Notes
ms_MY: Nota Pesanan

en: Total
ms_MY: Jumlah

en: Guest
ms_MY: Tetamu

en: Reviews
ms_MY: Ulasan

en: Product categories
ms_MY: Kategori Produk

en: First Name
ms_MY: Nama Pertama

en: Last Name
ms_MY: Nama Akhir

en: Select a country&hellip;
ms_MY: Pilih negara&hellip;

en: Phone
ms_MY: Telefon

en: Order Details
ms_MY: Perincian Pesanan

en: Address
ms_MY: Alamat

en: Payment Method:
ms_MY: Kaedah Pembayaran:

en: File %d
ms_MY: Fail %d

en: Qty
ms_MY: Kuantiti

en: Tax
ms_MY: Cukai

en: Delete note
ms_MY: Padam nota

en: Customer note
ms_MY: Nota pelanggan

en: Shipping
ms_MY: Penghantaran

en: Order Total
ms_MY: Jumlah Pesanan

en: Variations
ms_MY: Variasi

[ctx: placeholder]
en: Buy product
ms_MY: Beli produk

en: Tax Status
ms_MY: Status Cukai

en: Taxable
ms_MY: Dikenakan cukai

[ctx: Tax status]
en: None
ms_MY: Tiada

en: Weight
ms_MY: Berat

en: Dimensions
ms_MY: Dimensi

en: Variation #%s of %s
ms_MY: Variasi #%s daripada %s

en: Subtotal
ms_MY: Jumlah Kecil

en: Same as parent
ms_MY: Sama seperti induk

en: Show
ms_MY: Papar

en: Customer
ms_MY: Pelanggan

en: Username
ms_MY: Kata nama

en: None
ms_MY: Tiada

en: product
ms_MY: produk

en: Totals
ms_MY: Jumlah Keseluruhan

en: View Order
ms_MY: Lihat Pesanan

en: Logout
ms_MY: Log Keluar

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
ms_MY: Pembayaran

en: Coupons
ms_MY: Kupon

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
ms_MY: Pembayaran

en: Checkout Page
ms_MY: Pembayaran

en: Pay
ms_MY: Bayar

en: Add Payment Method
ms_MY: Tamba Kaedah Pembayaran

en: Specific Countries
ms_MY: Negara-negara tertentu

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
ms_MY: Ini adalah sebuah kedai demo untuk tujuan pengujian &mdash; tiada pesanan yang akan diterima.

en: Add to cart
ms_MY: Tambah ke troli

[ctx: Page setting]
en: Cart
ms_MY: Troli

[ctx: Page setting]
en: Checkout
ms_MY: Pembayaran

[ctx: Page setting]
en: My Account
ms_MY: Akaun Saya

en: Save changes
ms_MY: Simpan perubahan
